Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje strony na której można zarobić poprzez granie w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuje strony na której można zarobić poprzez granie w gry. (/Temat-Poszukuje-strony-na-ktorej-mozna-zarobic-poprzez-granie-w-gry-89888)



Poszukuje strony na której można zarobić poprzez granie w gry. - Kakmaro - 24-04-2014 15:43

Witam Smile Jestem nowym użytkownikiem tej strony i jest to mój pierwszy temat.
Wracając do tematu, poszukuję stron na których zarabia się grając w jakąś gre z prawdziwym rywalem. Czyli ja wkładam 10 coinsów i przeciwnik i ten kto wygra zgarnia pule którą potem można wymienić na realne pieniądze. Najlepiej aby wypłata odbywała się przez PayPal. Grynakase.pl odpada gdyż trzeba tam najpierw kupić żetony nie ma żetonów na start za zarejestrowanie się a takiej strony właśnie poszukuję. Ważne żeby do rejestracji na stronie nie było wymagane ukończenie 18 lat gdyż ja mam zaledwie 14 :/.
W zamian za pomoc mogę się zarejestrować z czyjegoś reflinku Wink.
Pozdrawiam serdecznie, Kakmaro Smile


RE: Poszukuje strony na której można zarobić poprzez granie w gry. - Natann - 24-04-2014 17:08

Konto bukmacherskie na dane taty i ruletka Big Grin


RE: Poszukuje strony na której można zarobić poprzez granie w gry. - matig - 08-05-2014 22:50

Na ruletce popłynie wcześniej lub później .