Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google (/Temat-Pozycjonowanie-wyszukiwarka-google-89883)



Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - maselko1235 - 24-04-2014 14:42

Witam od razu mówię że zieleń ze mnie z tej strony a więc moja prośba jest taka, że szukam osoby która potrafi dodać moją stronę na wysoką pozycję w google i nie tylko, jestem skłonny rzucić groszem za parę cennych rad.
Ps. strona jest na serwerze cba jak narazie mam zamiar przenieść ją na domenę
Pisać prv wyjadacze


RE: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - siuvax - 24-04-2014 17:27

jaka fraza i czy zalezy Ci na dlugotrwalym efekcie czy stronka moze po dwoch tygodniach poleciec w otchlan?


RE: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - GoodLecki - 26-04-2014 10:32

Przedewszystkim zacznij od kupna dobrego hostingu i domeny.
Potem zleć zrobienie grafiki,optymalizacje i koderowi implementacje.
Potem wrzucasz content robisz powiązania z social media.
Potem możesz zacząć pozycjonować lub zlecić to dopiero, nie na odwrót!!!
Pozycjonowanie na chwile odradzam dla ważnych stron bo potem ciężko takie wyciągnąć z otchłani Smile


RE: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - Qwik - 26-04-2014 10:35

Jaka tematyka?


RE: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - maselko1235 - 26-04-2014 11:53

powiem wam tak, jestem w tym zielony więc na razie testuję to na polecaniu pożyczek strona nie ma zbyt wiele treści bo jedynie opis chwilówki i obok link do formularza chciałbym się na takiej stronie nauczyć wszystkiego i przy okazji zarobić parę groszy.
domene mam na nazwa.pl połączyłem z kreatorem www. aby stało na tym chcę się pouczyć niebawem wykupie hosting także na nazwa.pl i zacznę się produkować na wordpresie


RE: Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - GoodLecki - 30-04-2014 10:57

Tylko nie kopiuj treści tych reklam, pożyczek itp. bo strony nie wybijesz, stwórz własną treść do tych linków partnerskich, Zacznij się udzielać na forach tematycznych , wyszukuj strony gdzie pytają się o tematy finansów i pisz tam przemycając linka, może być tekstowy nawet, stwórz bloga z poradami ,fb itp krótko stwórz społeczność wokół siebie lub jak nie potrafisz doczep się do innych. W tej materi skup się na punktowym marketingu bo w seo jako laik nie przebijesz się do wielu top tam ludzie tysiące złoty nawet płaca na miesiąc aby tam byc i to za black seo ryzykując że strona zniknie z dnia na dzień. Z white seo tam stron od lat nie było widać Big Grin


Pozycjonowanie, wyszukiwarka google - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.