Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znaczy spadek aktywności lockerz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Znaczy spadek aktywności lockerz! (/Temat-Znaczy-spadek-aktywnosci-lockerz-8988)

Strony: 1 2


Znaczy spadek aktywności lockerz! - Razer - 20-06-2010 16:55

Dziś odpowiadając na Dailies, zauważyłem, że na poprzednie pytanie odp. bardzo mała ilość osób. Prześledziłem historię.... I?!

LUTY:
So far, 657203 people answered....

MARZEC:
So far, 616233 people answered....

KWIECIEŃ:

So far, 483743 people answered...!

MAJ:
So far, 326108 people answered...!

CZERWIEC:
So far, 284822 people answered...!

Porównując czerwiec do lutego, lockerz wypada żałośnie. Od swoich szczytowych miesięcy (luty, marzec - wcześniej było ok. 500000) Nasza ukochana firma straciła ponad 1/2 aktywnych userów!

Może jest to jeden z argumentów dla którego przywrócono stare ceny oraz dano PTZ x3. Może rzucą więcej nagród, aby znów przyciągnąć większą publikę? W końcu oni zarabiają na wszystkim, na filmach, pytaniach. Mieć połowę userów = mieć 1/2 zysków z lutego/marca.

Co o tym myślicie? Ja sam w maju losowo wchodziłem na lockerz, nie codziennie... Po prostu wszystkim to się zaczyna nudzić i są wkurzeni, że nie mogą nic zamówić Wink

Pozdro,
Razer


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - SzUmI - 20-06-2010 16:57

haha no niezły spadek


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - michel000 - 20-06-2010 16:58

No no,bardzo mała aktywnośc,co mnie bardzo dziwi,ale cóz,przez to będziemy mieli większe szanse na restocku (chyba)


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - pespe - 20-06-2010 16:58

No widocznie dlatego retro ceny Smile bo tak sklep dla USA a dla reszty świata nie wiec rezygnowali


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - Bolt - 20-06-2010 16:59

Nie sądzę, by to tak bylo jak mówisz. Po prostu za filmiki w play jest więcej ptz i nie opłaca się na dailes odpowiadać Smile


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - Magnus - 20-06-2010 16:59

Coś w tym jest ,że dali 3x ptz i takie tanie rzeczy jeśli takie ceny się utrzymają 2-3 miesiące no to do lockerz wróci wiele osób i przyciągną wiele nowych.


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - paskur - 20-06-2010 16:59

No no no ciekwae.. dobrze im tak


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - Razer - 20-06-2010 16:59

Ahh no i wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł (kolejny, aby przyciągnąć userów) - robią shop dla international Big Grin

EDIT:
(20-06-2010 16:59)Bolt napisał(a):  Nie sądzę, by to tak bylo jak mówisz. Po prostu za filmiki w play jest więcej ptz i nie opłaca się na dailes odpowiadać Smile

A czy w maju też były x3? Nie wydaje mi się. Lockerz co miesiąc traci część userów.


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - Kicha - 20-06-2010 16:59

Nom pamietam jak w marcu patrzylem i pod koniec czy bardziej przed restockiem bylo 500 tys za dailies jakiegos dnia. A teraz?... Spadaja na dno coraz bardziej. PRoboja sie ratowac, to jasne oby im sie udalo z zyskiem dla nas (gdybam).

A wlasnie mysle jeszcze ze dosc spora liczbe osob stracili na tym ze sklep tylko dla nich a nie dla inter'u.


RE: Znaczy spadek aktywności lockerz! - Zythus - 20-06-2010 17:02

No wlasnie... może będzie dzięki temu dużo nagród i trochę osób wróci Smile

BTW. mogliby zrobić w Dailies ankietę - na co polujesz na restocku? W ten sposób dostosowaliby ilość nagród do użytkowników Tongue...