Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? (/Temat-Czy-jest-jeszcze-sens-zarabiania-na-PPA-89868)

Strony: 1 2


Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - TastemanPL - 24-04-2014 06:40

Nie ma konkretnego programu a jak już są to nie działa. Youtube co raz bardziej ukrywa filmy z PPA czy jest dalszy sens?


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - Szaman1644 - 24-04-2014 06:50

Ja właśnie kończę ostatni miesiąc tam zarabiać. Wydaje mi się, że tyle co umiałem to z tego wyciągnąłem. Na pewno jest jeszcze wiele sposobów, aby tam zarobić, ale ja już nie mam pomysłu, teraz jest tam czas dla osób bardziej kreatywnych, mających oryginalny pomysł na biznes Smile


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - daniel42na - 24-04-2014 07:20

Trzeba działać bardzo nieszablonowo, lub inwestować pieniądze w promocje yt/www... w najpopularniejszych metodach i najpopularniejszych niszach wytwarza się taki natłok konkurencji że śmiesznie to czasem wygląda Lol


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - xplode - 24-04-2014 09:55

Zawsze jest sens, a ile z tego wyciągniesz to już inna kwestia.


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - milosz998 - 24-04-2014 10:03

akiedyś wrzucało się filmik, trochę promocji i kasa leciała aż miło


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - Qwik - 24-04-2014 10:10

(24-04-2014 10:03)milosz998 napisał(a):  akiedyś wrzucało się filmik, trochę promocji i kasa leciała aż miło

Racja.Teraz prędzej usuną niż się wypromuje.


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - makingmoney - 24-04-2014 10:28

Cytat:Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA?
Powinieneś dostać jakiś medal za pisanie kretyńskich tematów a ja za hejt.
Ludzie zarabiają 10k$ miesięcznie no ale nie, nie ma sensu i będą rezygnować niedługo facepalm

Co masz na myśli pisząc, że nie ma konkretnego programu? Na FireCash nie działa Ci interfejs? Astrocash zamknęli?


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - TastemanPL - 24-04-2014 12:14

No tak oczywiście makingmoney i jego wieczne hejty i facepalm Kiedyś wrzucałem film i miałem tyle programów do promocji że aż miło. Nic nie trzeba było inwestować było view2 be syv enhance u2bviews. Teraz działa tylko syv. Żeby wypromować film to trzeba tak się natrudzić że nie ma sensu.


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - makingmoney - 24-04-2014 12:29

Syv enhance u2bviews i vagex działają dobrze.
Jedynym czynnikiem, który ogranicza wszystkich od zarabiania dużych pieniędzy w internecie jest brak wiedzy. To czemu by jej tak nie poszerzać? Kiedyś robiłem 100$ dziennie na filmach, teraz jest to tylko 10$. Wiem, że są osoby, które robią 200$ dziennie na filmach z hackami i grami. Trzeba usiąść, pomyśleć, poczytać i dowiedzieć się jak to robią i robić to samo a nie trwać w jednej kiepskiej metodzie.

W niczym nie jesteś gorszy od top3 FireCash'a, każdy ma takie same warunki. Są wyjątki no ale Ty chyba nie przymierasz głodem, masz kilka godzin wolnego czasu i Internet. Wystarczy chcieć, prędzej czy później (albo jeszcze później) hajs będzie się zgadzał, nie ma innej opcji Big Grin


RE: Czy jest jeszcze sens zarabiania na PPA? - TastemanPL - 24-04-2014 13:03

Na Vagexie konta nie mam a rejestracja tam graniczy z cudem. Jeśli chodzi o Enhance to może i masz racje ale brak większej ilości filmów i czekanie 5 min na załadowanie się strony skutecznie odpędza