Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasięg Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zasięg Facebook (/Temat-Zasieg-Facebook-89807)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zasięg Facebook - zozols1 - 24-04-2014 16:33

Mój fp nie ma paru tygodni, a i tak miałem te cięcie ... Co ja teraz mam zrobić ?? Niech wróci stary zasięg ...


RE: Zasięg Facebook - 4funsecond - 24-04-2014 17:00

Ja mam sposób na zasięg, całkiem dobry. Jeśli chcecie mogę go sprzedać, jednak przy każdym poście zajmie to 2min. Chyba ze za jednym razem do wszystkich wtedy post to około 30sec. Nie jest idealnie, ale jest o wiele lepiej.


RE: Zasięg Facebook - Natann - 24-04-2014 17:02

A czy twój sposób nie jest czasem dobry tylko na kilka dni a potem posty będą osiągać jeszcze mniejszy zasięg?


RE: Zasięg Facebook - Szaman1644 - 24-04-2014 17:04

(24-04-2014 17:00)4funsecond napisał(a):  Ja mam sposób na zasięg, całkiem dobry. Jeśli chcecie mogę go sprzedać, jednak przy każdym poście zajmie to 2min. Chyba ze za jednym razem do wszystkich wtedy post to około 30sec. Nie jest idealnie, ale jest o wiele lepiej.

Podziel się za darmo Tongue

P.S. Co do tematu wydaje mi się, że problem z zasięgiem jest tylko czasowy. Już mimo tych zmian ludzie przestali lub mniej korzystają z Facebooka. Taka polityka zaprowadzi ich do nikąd, chcą się teraz nachłapać kasy i potem nic nie zarobią. Według mnie jak zobaczą spadek zainteresowania to i cofną te ustawienia i wszystko wróci do normy, a dużo ludzi już jest wkur------ na FB, więc nastąpi to niebawem Smile


RE: Zasięg Facebook - 4funsecond - 24-04-2014 17:04

Nie. Sposób wymaga pracy, trzeba po prostu każdemu postu poświęcić czas Smile


RE: Zasięg Facebook - lubiekeppa - 24-04-2014 17:10

U mnie to samo , Fp ma tydzień , dopiero go rozwijałem i posty miały 1,5k zasięg a nagle jest 300 .


RE: Zasięg Facebook - Natann - 24-04-2014 17:40

Mi się wydaje, że za dużo spamujecie. Ja mam fp który ma 1,5 roku gdzie nigdy nie spamowałem i z zasięgiem jest w miarę ok. Ostatnio poprawił się nawet Smile


RE: Zasięg Facebook - Zarobiony_Koles - 24-04-2014 18:00

a mi się wydaje, że ograniczenia są tylko na fp na którym byli reklamowane jakieś linki, może wyda się to dziwne, ale mam małe fp i zasięg z dnia na dzień spadł na dwóch fp gdzie wstawiłem linki z shorte i subs. sms, a na jednym na zasięg nie narzekam w 5 min ma jakies 300 osob a fp ma 6k fanow


RE: Zasięg Facebook - ***Perl*** - 24-04-2014 18:03

To źle Ci sie wydaje.


RE: Zasięg Facebook - piciaszek - 24-04-2014 18:18

No to trochę dziwne, bo ja na fp 52K NIE DODAWAŁEM NIC z subskrypcji, ani adf.ly, nic, kompletnie nic. Ale i tak ograniczono mi zasięg Wink