Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? (/Temat-Czy-rozliczac-sie-z-Firmy-ktora-dawno-nie-istnieje-EasySub-89767)

Strony: 1 2


Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - UmCyK - 22-04-2014 16:58

Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)?

Połowa Zarabiam.com na tym zarabiała a jak widzę nikt się z tego nie rozlicza.
Co tym sądzicie?
I jako co się z tego rozliczyć??


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - magneto - 22-04-2014 17:07

(22-04-2014 16:58)UmCyK napisał(a):  Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)?

Połowa Zarabiam.com na tym zarabiała a jak widzę nikt się z tego nie rozlicza.
Co tym sądzicie?
I jako co się z tego rozliczyć??

Skąd wiesz że połowa forum się nie rozlicza? masz wgląd w ich zeznania podatkowe?


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - UmCyK - 22-04-2014 17:32

Twój post nic nie wnosi...


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - daniel42na - 22-04-2014 17:35

Nie wydaje mi się aby to czy serwis istnieje, czy już nie i w jakich okolicznościach zniknął ma wpływ na to czy ludzie się rozliczają z zarobionych pieniędzy.
Nikt Ci nie napisze, że się nie rozlicza tak samo nikt nie napisze zebys tego nie robił.


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - UmCyK - 22-04-2014 18:07

Ok rozumiem czyli osoby które się nie rozliczają nie napisze mi tego że się nie rozliczyły ??


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - bodek7654 - 22-04-2014 18:30

po 1, firma = nazwa działalnosci gospodarczej , raczej pasowalo by okreslenie dzialalnosc gospodarcza prowadzona przez eazysub niz firma ...

a teraz do rzeczy :
- rozliczasz sie z wlasnego dochodu nie z tego czy ktos inny sie rozlicza , srednio powinno to ciebie interesowac i wcale to nie interesuje urzednikow US, jestes hardcorem to prosze bardzo ryzykuj zarobione pieniadze i 70% kare z wlasnych rocznych dochodow , zapytaj sie lepiej uzytkownika surfer moderatora tego forum jak to jest powie ci bo jest jedna z takich osob , ja skladam zeznanie i tobie tez radze

- co do istnienia eazysub jest to nie istotne , ona w swojej działalnosci napewno sie rozliczala wiec i ty musisz , taka ustawa podatkowa zawsze mozesz napisac ze ci sie to nie podoba bo nikomu sie to nie podoba ale swoje trzeba zrobic


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - UmCyK - 22-04-2014 19:36

Czyli opłaca się rozliczyć,
A jako dochód co mam wpisać bo od EasySuba mam tylko wypłaty i nic więcej....


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - bodek7654 - 22-04-2014 20:07

(22-04-2014 19:36)UmCyK napisał(a):  Czyli opłaca się rozliczyć,
A jako dochód co mam wpisać bo od EasySuba mam tylko wypłaty i nic więcej....

dochodem sa wszystkie kwoty wyplacane z eazysub - koszty zwiazane z uzyskaniem tego dochodu , gdyz jezeli np mialbys swoj zaklad przykladowo to np naprawa i czesci samochodu + robocizna wychdozi 500 zl , czyli masz 500 - czesci - naprawa = 300 zl dla ciebie i to jest dochod po odliczeniu wydatkow i z niego sie rozliczasz ,

jezeli promowanie w eazysub cie kosztowalo odliczasz to od kwoty otrzymanej przelewm przykladowo koszty serwera, seo itd , pozostala kwota to dochod i podlega opodatkowaniu ,

w zaleznosci od form twojego dochodu w ciagu roku korzystasz z pitu 36 lub 37

ps. na odliczane koszty trzeba miec dowody w postaci rachunku lub innej formy potwierdzenia zaplaty za swiadczone uslugi


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - UmCyK - 22-04-2014 20:11

Nie po prostu zarobiłem pewną kwotę i nie użyłem żadnej kwoty do zdobycia jej.

Ale co mam wpisać w picie jako miejsce zarobku.(Wiesz o co mi chodzi)


RE: Czy rozliczać się z Firmy która dawno nie istnieje (EasySub)? - bodek7654 - 22-04-2014 22:03

ja mialem wiekszosc na umowie o dzielo wiec nie mam takiego problemu, ale mysle ze wpisanie hasla "działalność reklamowa zwiazana z promowaniem stron/y internetowych/wej" byla by odpowiednia