Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to działa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak to działa? (/Temat-Jak-to-dziala-89759)



Jak to działa? - Legwan - 22-04-2014 13:51

Witam, zarobiłem ostatnio troszkę na skracaczach linków i postanowiłem iść o krok dalej. Przeczytałem tutaj, że opłaca się upload plików na firecash, ale mam pytanie jak to wygląda ze strony osoby, która chcę ściągnąć plik.
Dostaje ode mnie link i co? musi wypełniać jakąś ankietę, wysłać sms, coś płacić? Czy po prostu czeka 60 sekund zanim będzie mogła pobrać plik?

I jeszcze jedno pytanko. Żeby nie porzucać całkiem skracaczy, mogę skracać za pomocą adf.ly link do firecash?


RE: Jak to działa? - Qwik - 22-04-2014 14:03

Są rożne oferty od płatnych typu:sms,karta płatnicza po darmowe czyli wypełnienie ankiety albo pobranie jakiegoś pliku.

Nie polecam maskować linków ppa adf.ly ponieważ spada liczba pobrań.


RE: Jak to działa? - Legwan - 22-04-2014 14:42

A czy pobierający ma możliwość zobaczyć nazwę tego od kogo pobiera plik( czyli moją)?


RE: Jak to działa? - venzer - 22-04-2014 14:50

Tak możesz skracać link ale jest to nie opłacalne i może zmniejszyć zarobki w firecash.
Jeżeli interesuje cię opcja płatnego pobierania plików spróbuj swoich sił w subskrybcjach SMS (instaler.pl eforas.pl fires.pl)
Masz nawet możliwość edycji rozmiaru pliku oraz nazwy od kogo się pobiera itp.


RE: Jak to działa? - Legwan - 22-04-2014 15:47

Przeczytałem, że można zarobić 0,25$ za jedno pobranie na firecash. Mam po prostu już plan, który na 98% wypali pod warunkiem, że pobieranie będzie bezpłatne(wypełnienie ankiety czy coś takiego).