Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w różne serwisy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestowanie w różne serwisy (/Temat-Inwestowanie-w-rozne-serwisy-89754)



Inwestowanie w różne serwisy - Fretax - 22-04-2014 12:47

Witam,
Zna ktoś może jakieś strony na której można zainwestować małe kwoty np. w konta premium aby później comiesiąc mieć jakiś zysk oczywiście tak zeby się zwróciło. Nie chodzi mi tutaj o portale typu BB na których nic nie trzeba robić tyko inwestować. Interesują mnie wszystkie dziedziny(oprócz typowej inwestycji).


RE: Inwestowanie w różne serwisy - Mafesto - 22-04-2014 13:04

ShareItBux - upgrade konta na GTP i minimum 20% zysku w skali miesiąca.

Tutaj dowód wypłaty z wczoraj
[Obrazek: 2014042198517373b7c4c6e3eeb036f46d4bdabb.jpg]


RE: Inwestowanie w różne serwisy - Fretax - 22-04-2014 15:34

Dajmy na to zainwestuje 10$ w tego buxa, po ilu dniach mi sie to zwróci? Z ilu dni jest ten dowód wypłąty?


RE: Inwestowanie w różne serwisy - Mafesto - 22-04-2014 15:57

Inwestycja polega na ulepszeniu konta na 1 z 4 poziomów GTP. Za $9 dostaniesz poziom drugi na 3 miesiące. Wychodzi $3/miesiąc. Gwarantowany minimalny zysk to 20% w skali miesiąca czyli miesięcznie $3.60.
Kolejne poziomy kosztują kolejno $27 i $54.
Ogólnie strona to bux, po kupieniu ulepszenia masz codziennie kilka reklam do wyklikania o wartości np 3 centów każda.
Dodatkowo na forum możesz kupić sharesy, np. za $2, po miesiącu zwrot $2.5


Inwestowanie w różne serwisy - yazir - 20-01-2015 23:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.