Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedawanie lajków na Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedawanie lajków na Allegro (/Temat-Sprzedawanie-lajkow-na-Allegro-89744)



Sprzedawanie lajków na Allegro - Youmi - 22-04-2014 09:06

Hej,

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać, jest to mój pierwszy post na tym forum Smile

Z góry zaznaczę, że szukałem trochę po forum i nie znalazłem podobnego tematu. Do rzeczy.
Zastanwiam się od pewnego momentu jak to jest możliwe, że ludzie są w stanie sprzedawać po 5k lajków, rozumiem 100, 200, można zrobić sobie tyle kont i jakos na tym zarabiać. Ale 5000 ? Czy są w do tego jakieś specjalne boty, które dublują kliknięcia? Jestem w tym temacie zielony i fajnie było by się dowiedzieć chociaż mniej - wiecej, na jakiej zasadzie to działa, wiadomo nikt nie poda gotowego rozwiązania Smile


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - Jaro070 - 22-04-2014 09:09

To są lajki z np. fangrow albo likemore.


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - maselko1235 - 22-04-2014 09:09

reklama na innych fanpage, reklama na stronach internetowych ogólnie rzecz biorąc reklama!
boty nie dają Ci prawdziwych wejść są to jedynie syfy niepotrzebne, dzięki reklamie wchodzą unikalne osoby bardziej wartościowe Wink


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - Youmi - 22-04-2014 12:48

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czyli osoba, która sprzedaje taka usługe, zamieszcza link w jednym z w/w serwisów, gdzie ludzie to lajkuja ?


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - bolo9797 - 22-04-2014 12:55

Tak.


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - Youmi - 22-04-2014 13:06

A w takim razie, skąd mamy pewność, ze fp, którego promujemy osiągnie dajmy na to 2k lajków, tyle ile obiecywaliśmy na aukcji ?


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - exxthc - 22-04-2014 13:25

na tych stronach masz piekne statystyki, ktore pokazuja ile like przybylo Big Grin


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - Youmi - 22-04-2014 13:28

No to świetnie Big Grin
A może mi ktoś powiedzieć, czy na tych stronach jest jakiś limit promowanych stron ? Cieżko tam cokolwiek znaleźć ;/


RE: Sprzedawanie lajków na Allegro - exxthc - 22-04-2014 13:36

na likeplus z tego co wiem jesli masz darmowe konto to jest limit Smile Ogolnie jesli chcesz rozkrecic swoj wlasny fp to nie polecam tego