Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 100zł w Kubigo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić 100zł w Kubigo? (/Temat-Jak-zarobic-100zl-w-Kubigo-89720)



Jak zarobić 100zł w Kubigo? - dawid327 - 21-04-2014 18:57

Zakładam osobny temat ponieważ w temacie głównym tego serwisu nie doczekałem się odpowiedzi ponieważ została ona zalana spamem . Proszę o nie usuwanie tego tematu Wink

Potrzebuję zarobić około 100 zł na kubigo ponieważ chcę ruszyć z pewnym projektem na, który potrzebuję taki kapitał startowy. Wybrałem kubigo ponieważ widzę , że ludzie zarabiają tam po 30-40 zł dziennie , słyszałem że takie zarobki może osiągnąć tylko osoba ze zmiennym ip a ja takie posiadam. Dodatkowo wypłatę można zlecić w dowolnym momencie co mi bardzo odpowiada. Kolejnym plusem jest to , że tam postępując według schematu zarobię pewną kasę(jakieś grosze) ale za to mam pewność że zarobię , a powtarzając tą czynność dojdę do celu. Nie mam teraz głowy do myślenia nad niszami itp , w głowie mam jedno , żeby jak najszybciej zacząć z nowym projektem(który totalnie nie ma nic wspólnego z robieniem ludzi w ch*ja)

Teraz przejdę do sedna , chciałbym aby ktoś mi wytłumaczył w jaki sposób mogę osiągnąć takie zarobki. Jak wykonywać akcję żeby je zaliczało oraz , które akcje wykonywać żeby dostać kasę i jak żeby się nie pokapowali i mi wypłacili hajs .

Niestety posiadam już konto w tym serwisie więc liczę na charytatywną pomoc , w zamian oczywiście poleci repucikimpreza


RE: Jak zarobić 100zł w Kubigo? - Zarabiaczek - 21-04-2014 19:24

Jak Kasa za oferty to tylko serwis z mojej sygnaturki Smile
W kubigo za oferte placa np 21 gr tutaj 21 Centów czyli 3krotnie wiecej


RE: Jak zarobić 100zł w Kubigo? - Admin - 21-04-2014 19:25

Jak zdążyłeś zauważyć temat dot. kubigo już istnieje i w nim pozostaje Ci oczekiwać na odpowiedź, przecież każdy nie będzie z pojedynczym pytaniem tworzył nowego wątku.


Jak zarobić 100zł w Kubigo? - Admin - 21-04-2014 19:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.