Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pomysł na stronę (/Temat-Pomysl-na-strone-89714)

Strony: 1 2


Pomysł na stronę - Madara Uchiha - 21-04-2014 17:16

Witam, jestem tu nowy mam kilka pomysłów na stronę, a mianowicie:
- hosting plików mp3 ala youtube (gdzie za 1000 pobrań można dostać ileś tam kasy) screen: http://scr.hu/1bwa/tw8bb
- hosting plików ala catshare
- serwis z subskrypcjami
- autosurf
- bux
- poker internetowy
- serwis z nagrodami
- bukmacher

Który z tych wybrać? Wszystkie są w zasięgu moich możliwości. A moze ktoś już ma własny pomysł na biznes i szuka wspólnika. Programuję w .net.


RE: Pomysł na stronę - Jaro070 - 21-04-2014 17:18

To wszystko już jest. Czym chcesz się wyróżnić?


RE: Pomysł na stronę - Madara Uchiha - 21-04-2014 17:20

nie wiem co nowego można wprowadzić czego nie ma, nie mam na razie pomysłu, ten pierwszy serwis robię jako pracę inżynierską


RE: Pomysł na stronę - Slight - 21-04-2014 17:50

Z takimi serwisami ciężko jest się wybić, bo jest tego multum (np. hostingi), no chyba, że są jakieś innowacyjne rozwiązania. Sam myślę nad jakąś stroną, która by była dość popularna, bo by była po prostu.. hm... inna(!), więc nie wiem czy to dobry pomysł brać się za takie serwisy, której w/wymieniłeś. Wink


RE: Pomysł na stronę - Qwik - 21-04-2014 17:50

Bukmacher i subskrypcje największa kasa no i poker.


RE: Pomysł na stronę - venzer - 21-04-2014 18:13

Wszystkie twoje pomysły są dobre problem jest w tym czy skutecznie to rozkręcisz


RE: Pomysł na stronę - wienio96 - 21-04-2014 18:43

Cos a'la Cashpirate, Mintcoins tylko via www. Moim zdaniem pomysl dobry ; ) Nie wiem jak to wyglada od zaplecza, ale pomyslem Ci rzucilem ;d


RE: Pomysł na stronę - Leśniczy - 21-04-2014 20:59

Bukmacher, poker, to wymagają chyba mnóstwa papierkologii i pracy, to bardzo duże przedsięwzięcia. Za mp3 możesz mieć problemy.


RE: Pomysł na stronę - Madara Uchiha - 22-04-2014 11:09

jakie problemy z mp3 mogę mieć? myślę nad subskrypcjami sms i coś w tym stylu tylko przelew trzeba zrobić zamiast wysłać sms-a, chciałem jedynie poznać wasze zdanie na ten temat, w lipcu coś już będzie gotowe


RE: Pomysł na stronę - AeN` - 22-04-2014 11:12

Jak masz łeb i chęci to na wszystkim idzie zarobić Wink