Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytanie czy wordpress.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: pytanie czy wordpress.org (/Temat-pytanie-czy-wordpress-org-89712)



pytanie czy wordpress.org - olaww - 21-04-2014 15:54

wordpress.org nadaje się na portal z filmami albo portal społecznościowy ??? Dziękuję za odpowiedzi i poradySmile


RE: pytanie czy wordpress.org - Qwik - 21-04-2014 16:05

Na portal z filmami tak ale na społecznościowy już nie.


RE: pytanie czy wordpress.org - olaww - 21-04-2014 16:27

(21-04-2014 16:05)Qwik napisał(a):  Na portal z filmami tak ale na społecznościowy już nie.
a możesz napisać jaki by był dobry na portal społecznościowy dokładnie czat forum itp???


RE: pytanie czy wordpress.org - Qwik - 21-04-2014 16:30

Autorski skrypt według mnie.


RE: pytanie czy wordpress.org - linoskoczek - 21-04-2014 18:57

Tak jak napisał Qwik, portale społecznościowe to prawie zawsze autorskie skrypty. Portal społecznościowy według mnie musi posiadać własny, innowacyjny pomysł lub ogromne środki na reklamę, bo inaczej nici z serwisu. Jeśli nie znasz się na kodowaniu i nie masz zamiaru zatrudniać profesjonalnego programisty, to nie ma sensu próbować, bo stracisz swój cenny czas.


RE: pytanie czy wordpress.org - olaww - 21-04-2014 19:26

(21-04-2014 18:57)linoskoczek napisał(a):  Tak jak napisał Qwik, portale społecznościowe to prawie zawsze autorskie skrypty. Portal społecznościowy według mnie musi posiadać własny, innowacyjny pomysł lub ogromne środki na reklamę, bo inaczej nici z serwisu. Jeśli nie znasz się na kodowaniu i nie masz zamiaru zatrudniać profesjonalnego programisty, to nie ma sensu próbować, bo stracisz swój cenny czas.
dzięki za odpowiesz za portal społecznościowy


RE: pytanie czy wordpress.org - rachman - 21-04-2014 22:16

Są też gotowe skrypty do prowadzenia portali społecznościowych ale nie używałem. Na
http://skrypty.klocus.pl/category/spolecznosciowe
Możesz coś wybrać ale bez programisty za wiele zmian nie wprowadzisz. Jak to ma być coś większego to samemu nie ogarniesz na bank. Programowanie, bugi, reklama, support itd itd.


pytanie czy wordpress.org - Artinesse - 02-03-2018 15:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.