Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię uszkodzonego QUADA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię uszkodzonego QUADA (/Temat-Kupie-uszkodzonego-QUADA-89707)



Kupię uszkodzonego QUADA - PanCaro - 21-04-2014 14:04

1.Nazwa przedmiotu : Quad Big Grin
2.Opis przedmiotu : Kupię uszkodzonego Quada
3.Kontakt : pw
4.Cena : do negocjacji

Mogę odebrać w Warszawie lub okolicach.


RE: Kupię uszkodzone QUADA - Rulez1991 - 21-04-2014 14:08

mozna wiedziec czemu akurat uszkodzony? chcesz 1 sztuke czy wiecej? pewnie naprawiasz i sprzedajesz?Big Grin albo na czesci? Smile Tak z ciekawosci pytam


RE: Kupię uszkodzonego QUADA - PanCaro - 21-04-2014 14:18

(21-04-2014 14:08)Rulez1991 napisał(a):  mozna wiedziec czemu akurat uszkodzony? chcesz 1 sztuke czy wiecej? pewnie naprawiasz i sprzedajesz?Big Grin albo na czesci? Smile Tak z ciekawosci pytam

1 sztuke raczej chyba że dwie ale taniej a napisało mi się "uszkodzone" ale poprawiłem.


Ja nie naprawiam. Brat naprawia bo zna się na tym. Z bratem chcieliśmy kupić jednego Quada uszkodzonego bo wiadomo taniej... a quad tylko do pojeżdżenia po lesie i bagnach.


Kupię uszkodzonego QUADA - surfer0700 - 24-05-2014 12:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.