Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe hostingi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Darmowe hostingi (/Temat-Darmowe-hostingi-89702)

Strony: 1 2


Darmowe hostingi - Danny - 21-04-2014 13:12

Jakie polecacie?
Głównie chodzi mi o hostingi dla domen, które mają mały ruch.
Mają to być hostingi dla moich przyszłych klientów, dla których mam zamiar wykonywać strony, niezaawansowane - proste, firmowe mające główny cel informowanie o usługach świadczonych przez firmę.


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 21-04-2014 18:01

Sprawdź na BackupFTP.pl.


RE: Darmowe hostingi - Knight97 - 21-04-2014 19:30

BackupFTP.pl ma najlepsze serwery - wytrzymają na prawdę wiele. Omijaj Hostinger szerokim łukiem - mi przy samym forum MyBB szybko siadał...


RE: Darmowe hostingi - rachman - 21-04-2014 20:50

@Knight97 nie porównuj forum do zwykłej niezaawansowanej stronki czy wizytówki firmowej Smile Ja na Hostinger mam trochę malutkich stronek i chodzą. Z tym że jak to mają być firmowe to mimo wszystko radziłbym raczej płatny hosting.


RE: Darmowe hostingi - PanCaro - 21-04-2014 21:40

@Danny dla klientów darmowy hosting? facepalm facepalm facepalm
Lepiej za to się nie bierz a jeśli masz zamiar to kup płatny.

Klientowi wykonujesz stronę. Wstawiasz na darmoche i po 2 dniach strona zostaję wyłączona i co? Klient zdenerwowany. Klient klienta nie może przeczytać oferty.

Lepiej wykupić płatny bez limitów stron, baz danych, ftp. W tedy stawiasz dodajesz domenę .pl czy inną z darmowych. I wiesz że strona nie zostanie zablokowana po 2 dniach.

Ja tak hostuje ok. 45 stron dla klientów. Wszystkie działają. Nigdy żadna nie została zablokowana.


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 22-04-2014 09:16

Może zastanów się nad wydatkiem rzędu 100zł, aby kupić hosting reseller? Wtedy możesz wygodnie wszystkim administrować i na pewno nic Ci z serwera nie zginie.


RE: Darmowe hostingi - PanCaro - 22-04-2014 09:19

(22-04-2014 09:16)linoskoczek napisał(a):  Może zastanów się nad wydatkiem rzędu 100zł, aby kupić hosting reseller?

100 zł za reseller? Zapewne jakieś niskie parametry. Smile



(22-04-2014 09:16)linoskoczek napisał(a):  i na pewno nic Ci z serwera nie zginie.



Bo jak pisał że większość to firmówki które ważą nie więcej niż 2mb zapewne. Nie ma co pchać kasy w reseller.

A co miałoby zginać i przez kogo? Smile


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 22-04-2014 09:55

(22-04-2014 09:19)PanCaro napisał(a):  100 zł za reseller? Zapewne jakieś niskie parametry. Smile
Odpowiedź:
(22-04-2014 09:19)PanCaro napisał(a):  Bo jak pisał że większość to firmówki które ważą nie więcej niż 2mb zapewne.

(22-04-2014 09:19)PanCaro napisał(a):  A co miałoby zginać i przez kogo? Smile
Odpowiedź:
(21-04-2014 21:40)PanCaro napisał(a):  Wstawiasz na darmoche i po 2 dniach strona zostaję wyłączona i co?



RE: Darmowe hostingi - PanCaro - 22-04-2014 09:58

@linoskoczek myślałem że chodzi o to że jak wstawi na płatny zwykły hosting to Twoim zdaniem miałoby mi coś zniknąć. I lepiej w tym przypadku kupić resellera. Exclamation Jerk2


RE: Darmowe hostingi - Danny - 22-04-2014 10:32

(21-04-2014 21:40)PanCaro napisał(a):  @Danny dla klientów darmowy hosting? facepalm facepalm facepalm
Lepiej za to się nie bierz a jeśli masz zamiar to kup płatny.

Klientowi wykonujesz stronę. Wstawiasz na darmoche i po 2 dniach strona zostaję wyłączona i co? Klient zdenerwowany. Klient klienta nie może przeczytać oferty.

Lepiej wykupić płatny bez limitów stron, baz danych, ftp. W tedy stawiasz dodajesz domenę .pl czy inną z darmowych. I wiesz że strona nie zostanie zablokowana po 2 dniach.

Ja tak hostuje ok. 45 stron dla klientów. Wszystkie działają. Nigdy żadna nie została zablokowana.

A mógłbyś podać firmę u której hostujesz?

Hmmm, obecnie mam też swoje stronki na prywatnych hostingach i jeszcze przez pół roku opłacone to chyba po prostu będę wrzucał póki co na swoje bo myślę że masz rację Big Grin

Myślisz, że na nielimitowanym 6 stron PPA, 1 CPA swoje prywatne przy ruchu ok. 5 tysięcy dziennie + klientów by spokojnie dało radę?

Ja mam na webd.pl, cena bez limitu wynosi 300zł/rok, na Biznes-Host wynosi to 169zł/rok, na Mintshost jest to cena 120zł/rok. I teraz nie wiem, czy pod przyszłe strony kupić osobne hostingi, a pod swoje osobne przy takim ruchu jaki Ci podałem? Wogóle to najchętniej skorzystałbym z Twojej poleconej firmy jak masz aż tyle stron na 1 hostingu.