Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[poradnik] Jedyny działający automat po update - strona zaproszeniowa w 2 minuty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [poradnik] Jedyny działający automat po update - strona zaproszeniowa w 2 minuty. (/Temat-poradnik-Jedyny-dzialajacy-automat-po-update-strona-zaproszeniowa-w-2-minuty-897)



[poradnik] Jedyny działający automat po update - strona zaproszeniowa w 2 minuty. - terabith - 14-01-2010 12:11

Witam, na początek wypadałoby się przedstawić, więc jestem Adam, pewnie większość na forum mnie nie zna, bo swoją przygodę z LOCKERZ zacząłem niedawno.
Jako iż zajmuję się freelancingiem i tworzeniem stron - czytając forum zorientowałem się, ze dla ludzi bez własnego serwera i braku umiejętności związanych z tworzeniem stron potrzebne jest uniwersalne narzędzie, w którym będą mogli założyć stronę zaproszeniową z przyjemnej domenie i bardziej prostej do stworzenia, z wyborem, czy ma to być strona zautomatyzowana(automatyczne logowanie i wysłanie zaproszenia) lub ręcznie (mail przychodzi na Twoją skrzynkę i dodajesz użytkownika). Adres przykładowej strony zaproszeniowej to adams.lockpedia.pl i taki też może być wasz adres czyli twójnick.lockpedia.pl

UWAGA
Jak widzicie, lockerz uruchomiło nową wersje strony i zajęło mi "trochę" czasu aby obejść zabezpieczenia przeciw automatom do wysyłania zaproszeń, które sa rozpowszechnione w sieci. Tak więc na lockpedia.pl macie jedyną działającą dotychczas w internecie zautomatyzowaną stronę zaproszeniową.

JAK STWORZYĆ STRONĘ ZAPROSZENIOWĄ KROK PO KROKU.
  • Pierwszym krokiem do stworzenia strony zaproszeniowej jest wizyta na stronie http://www.lockpedia.pl/user.html w celu rejestracji.
  • Po rejestracji nalezy dokonać aktywacji via e-mail klikając w link, który przyjdzie nam na podany w rejestracji adres email. Po aktywacji mamy możliwość zalogowania się również pod w.w. linkiem
  • Po pomyślnym zalogowaniu udajemy się na podstronę http://lockpedia.pl/user/myinvitation.html gdzie należy wybrać w pierwszej kolejności: Typ strony zaproszeniowej("Na maila", "Zautomatyzowana"), Jesli wybieramy wersję "na email" to w polu "Adres e-mail" podajemy maila na którego mają przychodzić zaproszenia. Jesli wybierzemy wersję "Zautomatyzowaną" należy niestety podać dane do logowania na LOCKERZ.com(co jest nieuniknione przy takiej wersji, ale wszystkie hasła są szyfrowane więc nie ma się co obawiać, lecz jeśli ktoś ma obawy przed tą formą to nalegam aby użyć wersji "Na email).
    W panelu użytkownika celowo w polu "Combination (hasło)" dane sa ukrywane dla bezpieczeństwa.

    Mamy też możliwość wstawienia własnego Tytułu strony zaproszeniowej i opisu ( z czasem będzie wprowadzona możliwość zmiany wyglądu strony, kolorystyka itp.)
Tak więc takim prostym sposobem możemy mieć własną stronę zaproszeniową.

Do administracji, ten post nie jest formą reklamy strony, ale jest tak jak widziałem w innych tematach - tutorialem jak ułatwić zbieranie PTZ, po updacie strony - przez co narzędzia do wysyłania zaproszeń nie działają.

Pozdrawiam.


RE: [poradnik] Jedyny działający automat po update - strona zaproszeniowa w 2 minuty. - Killer - 14-01-2010 12:47

poradnik spoko, jednak nie skorzystam przy wybraniu automatu pewnie stracimy nasze konta na zawsze a przy użyciu ręcznego dodawania pewnie nasze maile będą do innych trafiać a my nawet nie bedziemy wiedzieć - dlatego najlepiej poświecić czas i samemu zrobić to na ftp niż komuś nabijać znajomych . Zawsze można też wygrać strone w konkursie na forum Smile


RE: [poradnik] Jedyny działający automat po update - strona zaproszeniowa w 2 minuty. - terabith - 14-01-2010 13:52

~Killer no jak uważasz, nie musisz z tego korzystać. Tylko pomyśl, kto normalny kradłby konta, jednocześnie podawając wszystkie swoje dane teleadresowe? (pomijając fakt, że wszystkie hasła sa szyfrowane i na nic się zdają...) Dlatego jeśli ktoś ma wątpliwości to zachęcam do wersji ręcznej, która i tak wg. mnie jest atrakcyjną propozycją. Pozdrawiam Adam