Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu (/Temat-Uzycie-darmowej-domeny-na-platnym-hostingu-89699)



Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - lukasz_cfc - 21-04-2014 12:43

Witam. Do tej pory miałem swoją stronę na darmowym Hostinger.pl i używałem tamtejszej darmowej domeny. Ostatnio przeniosłem swoją stronę na Biznes-Host i mam takie pytanie czy możliwe jest używanie jeszcze przez jakiś czas tej darmowej domeny ale na nowym hostingu? Mam zamiar kupić płatną domenę ale na tą chwilę nie mam $$ a zależy mi żeby jeszcze jakiś czas ta strona działała.


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - linoskoczek - 21-04-2014 18:05

Nie. Musiałbyś przekierować starą domenę na jakąś nową (można w sieci korzystać z darmowych aliasów), a jak już kupisz normalna, płatną, to będziesz mógł przekierować z aliasu na płatną.
O przekierowaniach 301.


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - lukasz_cfc - 23-04-2014 13:42

Okazało się że można Wink


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - linoskoczek - 23-04-2014 16:58

Jak to zrobiłeś? Jestem ciekaw, bo byłem przekonany, że nie. Człowiek w końcu uczy się całe życie Smile


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - lukasz_cfc - 23-04-2014 21:49

Nic nadzwyczajnego po prostu zmieniłem DNS'y na Hostingerze na te z Biznes-Host i działa choć było trochę problemów ale Biznes-Host troche pomógł.


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - linoskoczek - 23-04-2014 22:00

(23-04-2014 21:49)lukasz_cfc napisał(a):  Nic nadzwyczajnego po prostu zmieniłem DNS'y na Hostingerze na te z Biznes-Host i działa choć było trochę problemów ale Biznes-Host troche pomógł.

Czyli da się ustawiać DNS'y dla wszystkich darmowych subdomen na Hostinger?


RE: Użycie darmowej domeny na płatnym hostingu - lukasz_cfc - 24-04-2014 16:00

Nie wiem ja tylko dla domeny głównej ustawiłem.