Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy początkującego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy początkującego. (/Temat-Dziennik-pracy-poczatkujacego-89693)

Strony: 1 2


Dziennik pracy początkującego. - Qmixu - 21-04-2014 11:35

Witam Was bardzo serdecznie, zaczynam przygodę z zarabianiem pieniążków przez internet.

O MNIE

Nazywam się Dawid, mam 18 lat. Jestem ogólnie leniwy, lecz przez tą pracę (traktuję to realnie) chcę to zmienić. Dziennik ma mi w tym pomóc. Ma mnie motywować. Poza tym, uwielbiam pieniązki, kurcze, kto nie uwielbia? Jerk2

CELE

CEL GŁÓWNY: PIENIĄDZE NA SAMOCHÓD 0/3000
CEL NA KWIECIEŃ: 0/50

SPOSÓB ZAROBKU


adf.ly - jestem twórcą treści na FP, który ma 10 tysięcy fanów. Główny admin pozwolił mi używać linków na adf.ly
Subskrybcje SMS - planuję iść w tym kierunku, lecz do tego potrzeba mi jeszcze wiedzy.


PLAN NA DZIŚ


-założyć fanpage
-wrzucić 3-4 linki z adf.ly
-założyć stabilne fake konto na FB


RE: Dziennik pracy początkującego. - zozols1 - 21-04-2014 11:41

Powodzenia, będę oglądał i zapraszam na mój i zarobionego_kolesia dziennik Tongue
Jeśli chodzi o suby sms to idziesz w dobrym kierunku Big Grin (zakładasz fp )


RE: Dziennik pracy początkującego. - Mrostry0407 - 21-04-2014 14:20

Powodzenia i pozdrawiam, oby Ci się udało Smile


RE: Dziennik pracy początkującego. - Qmixu - 21-04-2014 18:48

Dziękuję za komentarze.

DZIEŃ 1

Zarobki:
- adf.ly: $1.86560 = 5.64 zł

Co zrobiłem?
-Wrzuciłem 4 linki na FP, na którym jestem twórcą treści
-myślałem nad nowym FP, jednak za cholerę nie mogę znaleźć swojej niszy

CELE


KWIECIEŃ: 5,64/50 zł
SAMOCHÓD: 5,64/3000 zł

No nic, szukam dalej swojej niszy. Pozdrawiam!


RE: Dziennik pracy początkującego. - Noozer - 21-04-2014 18:50

Bierz się za subskrypcje, bo trochę ci zajmie osiągniecie celu na skracaczach Big Grin


RE: Dziennik pracy początkującego. - ErgePL - 21-04-2014 18:54

Uzbierać na samochód ze skraczaczy? No to do zobaczenia za 3 lata, zrób konto na firesub.pl na subach ciśnij albo na PPA w astrocash.org, a nie na skracaczach... pokerface


RE: Dziennik pracy początkującego. - mordimer12 - 21-04-2014 18:57

Na freebizie masz dużo programów związanych z fb, podglądać, spy, colors, gifts Wink stawka 6 zl


RE: Dziennik pracy początkującego. - Qmixu - 21-04-2014 19:07

Tak wiem, że mi to zajmie 3 lata. Big Grin
Chciałby ktoś pomóc mi w początkach na subskrybcjach? Podajcie na priv gadu-gadu, co do korzyści z pomocy możemy się dogadać. Bardzo byłbym wdzięczny.


RE: Dziennik pracy początkującego. - m4t0sh - 21-04-2014 19:44

(21-04-2014 18:54)ErgePL napisał(a):  Uzbierać na samochód ze skraczaczy? No to do zobaczenia za 3 lata, zrób konto na firesub.pl na subach ciśnij albo na PPA w astrocash.org, a nie na skracaczach... pokerface

2 miesiące z fp...


RE: Dziennik pracy początkującego. - rychu6 - 21-04-2014 19:51

Ja bym Ci mógł pomóc, aczkolwiek ja udzielam się na sąsiednim forum. Wink