Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam macie jakieś rady? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Witam macie jakieś rady? (/Temat-Witam-macie-jakies-rady-89672)



Witam macie jakieś rady? - Falcons - 20-04-2014 18:36

Od paru tygodni działam na Astro. Trochę poszperałem i próbuje wstawiać na yt filmiki z hackami do gier tak 2 na 2 dni, i z tego narazie tylko 2 pobrania , jedno za 1,35 $ a drugie za 12,44 $ Big Grin oczywiście Francja. Filmiki mi usuwają po jakis 3-4 dniach i juz niewiem jak je szybko promować i co promować.
I jak jest zakłada offers to ustawić Select Country Na United States?
Pozdrawiam


RE: Witam macie jakieś rady? - flown - 20-04-2014 19:23

Ta zakładka słuzy do przegladania ofert dla konkretnych krajow. Czyli jak ustawisz na United States to nie bedzie to oznaczalo, ze ustawiasz oferty z tego kraju dla calego globu (chyba o to ci chodzilo). Co do promocji to licza sie odezwy spolecznosci (komentarze, udostepnienia), dlugosc wyswietlen ilosc łapek w gore, itd.

Wieczorkiem wejde na kompa to wstawie tu taka fajna grafike obrazujaca czynniki wplywajace na pozycje filmu na YT Smile


RE: Witam macie jakieś rady? - Falcons - 20-04-2014 19:37

Aha . To niewiem czy dawać Multilanguage czy Zwykłe.
Lajków to zawsze powyżej 100 albo mniej by nie wzbudzać podejrzeń to mam. Zawsze dobijam do 301 i zostawiam i daje na publiczny.Sam próbuje robić hacki w Visual Basic 2010.


RE: Witam macie jakieś rady? - flown - 21-04-2014 08:00

Wstawiaj linki do mirrorów multilanguage.
Tu masz ten obrazek, o którym pisałem : http://sh.st/wz8Af .
Co do tych 301 wyswietlen to jest niebezpieczna sprawa. Większość osób zaleca aby przebic 301.


RE: Witam macie jakieś rady? - Seever - 18-05-2014 09:19

Hmm, może zbyt widocznie pokazujesz ,że to oszustwo? Ja bym dał jakiś haczyk w filmie nie koniecznie rób nazwę pod hacka wymyśl coś kreatywniejszego - wiem ,że najczęściej szukana fraza to hack jednak zawsze można znaleźć jakiś wyraz bliskoznaczny np. z dwiema definicjami wtedy masz większą szansę ,że CIę nie oflagują Wink