Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu (/Temat-IMGEARNER-COM-oszustwo-nie-wyplacaja-kasy-brak-odpowiedzi-z-suportu-89654)



IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu - Clovere - 20-04-2014 15:05

Witam,

I teraz informacja dla tych którzy chcą zarabiać na imgearner.com, to dwóch innych osób się pytałem, i też im nie wypłacono Sad

I taka mała rada szukajcie pewnych serwisów jeżeli chcecie zarabiać na obrazkach i oczywiście aby nie było dorzucam zdjęcie, i nawet zalogowanym użytkownikom wyświetlają się reklamy nowe okna po przejściu w zakładkę więc polecam zainstalować adblocka do jakiegoś korzystania z tej strony Smile

Screen:
[Obrazek: ddsa.png]


RE: IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu - MilanFan - 20-04-2014 16:07

Zarabiaj na sprawdzonych stronach. Wink Mogę Ci na PW polecić w 100% wypłacalną. Wink


RE: IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu - Chemik7 - 20-04-2014 16:23

Ja również wpadłem. Od 8 czekam na wypłatę. Support martwy.


RE: IMGEARNER.COM oszustwo nie wypłacają kasy brak odpowiedzi z suportu - Clovere - 21-04-2014 11:24

(20-04-2014 16:07)MilanFan napisał(a):  Zarabiaj na sprawdzonych stronach. Wink Mogę Ci na PW polecić w 100% wypłacalną. Wink

Chętnie mogę się zarejestrować z refa Smile