Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopGoogle - bardzo dobry surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TopGoogle - bardzo dobry surfbar (/Temat-TopGoogle-bardzo-dobry-surfbar-89650)



TopGoogle - bardzo dobry surfbar - tucznyknur - 20-04-2014 14:06

hej. chciałabym wam polecić polski, bardzo łatwy w obsłudze i wypłacalny surfbar.

ZAREJESTRUJ SIĘ! [KLIK]
czysty link: http://www.topgoogle.pl/

na start dostajemy 5000 pkt, zaś 200 000 (10zł) jest potrzebne do wypłaty. punkty wlatują błyskawicznie, bo dostajemy 3 pkt co 10 sekund. włączyłam surfbara i ani się nie obejrzałam i mam już prawie 5500 pkt Smile także gorąco polecam Smile nie trzeba potwierdzać obecności przy komputerze kodami i captchą. dodatkowe punkty za rejestrację pojawiają się po kilkunastu minutach.
zakładając, że przy braku poleconych spędzamy przy komputerze każdego dnia 7 godzin, minimum wypłaty osiągniemy w 26 dni. to bardzo szybko. GORĄCO POLECAM!


RE: TopGoogle - bardzo dobry surfbar - KerPwn - 20-04-2014 14:19

Brak postów na ref, brak czystego.


RE: TopGoogle - bardzo dobry surfbar - Juhas - 20-04-2014 14:22

hehe reklama ermailu na głownej beka


RE: TopGoogle - bardzo dobry surfbar - peruniec - 20-04-2014 16:59

A ten surbar w ogóle jest uczciwy ?


TopGoogle - bardzo dobry surfbar - yazir - 20-04-2014 20:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.