Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogloszenia365.co.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogloszenia365.co.pl (/Temat-Ogloszenia365-co-pl-89643)



Ogloszenia365.co.pl - Boniekk - 20-04-2014 10:41

Witam czy strona Ogloszenia365.co.pl , to coś w stylu a'la firesub ?
Bo widzę że pod spodem jest stopka mówiąca o subskrybcji sms - czyli ktoś na tym zarabia.
Czy któryś serwis oferuje właśnie Ogloszenia365.co.pl w takiej formie że można dodać własne fake ogłoszenia i na nich zarabiać ?


RE: Ogloszenia365.co.pl - Enigmato - 20-04-2014 13:34

Mi strona obecnie w ogóle nie działa, ale skoro w stopce była informacja, to pewnie służyła jako strona do promocji fałszywych ogłoszeń użytkownikom jakiegoś serwisu, bądź była to strona prywatna.


RE: Ogloszenia365.co.pl - cord - 20-04-2014 13:51

mi też stronka nie działa ale z nazwy kojarzę ją jako stronka z jakąś przełomową informacją typu rosja atakuje ukraine wszystko leci na auto komencie fejsbuk a w środku jest video z subskrypcją Tongue
A jak mi się dobrze zdaje to to autorski landing page poprostu Tongue


RE: Ogloszenia365.co.pl - Boniekk - 20-04-2014 15:31

AA ok, dobra temat mozna zamknac/usunac.


Ogloszenia365.co.pl - daniel42na - 20-04-2014 15:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.