Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablon Wordpress: Twenty Twelve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Szablon Wordpress: Twenty Twelve (/Temat-Szablon-Wordpress-Twenty-Twelve-89631)



Szablon Wordpress: Twenty Twelve - woojohn - 19-04-2014 22:08

Witam, mam pewien problem z szablonem do wordpressa -Twenty Twelve, biała kartka na szarym tle, podstawowy szablon o ile się nie myle (no pewnie wiecie o który chodzi) Problemem jest to, że zawsze po wgraniu zdjęcia na stronę, nie ważne czy to png, czy jpg itp. pojawai mi się szare obramowanie wkoło zdjęcia (prawdopodobnie pokazujące jego rzeczywisty rozmiar) Czy ktoś mógłby sprawdzić ten szablon i powiedzieć mi czy da się usunąć tą ramkę? Może coś trzeba zmienić w kodzie źródłowym, nie mam pojęcia. Jeśli zły dział - to najmocniej przepraszam, a jeśli dobry - proszę o pomoc, będę bardzo hojny za rozwiązanie problemu Tongue


RE: Szablon Wordpress: Twenty Twelve - linoskoczek - 20-04-2014 11:33

Dodaj to do style.css:

Kod:
.entry-content img, .comment-content img, .widget img, img.header-image, .author-avatar img, img.wp-post-image {
box-shadow: none;
}

Powinieneś zapoznać się z motywami dziedzicznymi bo po aktualizacji motywu plik style.css wraca do domyślnego.


RE: Szablon Wordpress: Twenty Twelve - woojohn - 21-04-2014 07:25

za bardzo nie wiem w ktorym miejscu to dodać (jestem komplenie zielony)


Odp: Szablon Wordpress: Twenty Twelve - linoskoczek - 21-04-2014 07:59

Kokpit - Wyglad - Edytor i powinien otworzyc Ci sie automatycznie plik style.css. Po prawej stronie mozesz wybrac plik do edycji, lecz tak jak pisalem, automatycznie powinien Ci sie edytowac style.css. Na samym koncu tego pliku, czy lecisz w dol w dol w dol, umiesc to, co dalem w poprzednim poscie i kliknij Zapisz.


RE: Szablon Wordpress: Twenty Twelve - woojohn - 22-04-2014 21:19

Wkleiłem w takiej formie jak podałeś, bez spacji, enterów itp. Nadal nic...


Odp: RE: Szablon Wordpress: Twenty Twelve - linoskoczek - 22-04-2014 21:40

Kod:
.entry-content img, .comment-content img, .widget img, img.header-image, .author-avatar img, img.wp-post-image {
box-shadow: none !important;
}

Sprawdz tak. Odswiezaj przez wcisniecie Ctrl + F5. Jesli nie zadziala, to cos zle robisz.