Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress (/Temat-Facebook-Like-jacker-wtyczka-Wordpress-89603)

Strony: 1 2


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - yewryk - 19-04-2014 14:58

Tak, znaleźć lepszy skrypt Jerk2


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - cord - 19-04-2014 15:02

a Tobie to działa?
pisz na gg : 11149254


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - yewryk - 19-04-2014 15:15

Działa ale potwierdzenie like wyskoczy prędzej czy później Lol


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - cord - 19-04-2014 15:19

jedni to jakoś omijają i właśnie farmią fanpage do 300k nawet w jeden dzień i właśnie z taką osobą bym chciał popisać bo ruch wiem jak zrobić na stronę tylko niewiem jak ominąć te głupie potwierdzenie Tongue


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - yewryk - 19-04-2014 15:25

Poluje na jeden taki skrypt ale nikt nic na ten temat nie wie lub nie odpisuje Sad
Mogę tu wrzucić screeny stronek na których ktoś wykorzystuje ten skrypt jbc Jerk2

Jak zyskać ruch na stronie? prowadziłem 2-3 blogi, gdyby nie youtube to miałbym 0 wejść...google mnie nie lubiXpokerface

edit/napisałem na gg


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - magneto - 19-04-2014 15:30

Znalazłem jeszcze taki skrypt na cpaelites http://bit.ly/1mlo0un
ale trzeba mieć 20 postów aby pobrać więc do dzieła Smile


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - yewryk - 19-04-2014 15:31

ten skrypt jest na forum Big Grin
http://zarabiam.com/Temat-Facebook-Like-Jacker-87696


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - magneto - 19-04-2014 16:04

(19-04-2014 14:42)yewryk napisał(a):  Sprawdziłem, i działa Big Grin
Tworzysz apke i w ustawieniach musisz wstawić adres stronkiSmile


[Obrazek: bez_tytu_u.jpg]

Serio działa tobie? bo mi i innym nie.


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - yewryk - 19-04-2014 16:16

Działa, sprawdziłem lewym kontem na moim zdechłym blogu.
W każdej chwili może wyskoczyć potwierdzenie, więc szkoda na to czasu chyba impreza


RE: Facebook Like jacker wtyczka Wordpress - adamsky - 17-06-2014 01:16

siema wszystkim. posiadam nowiutki skrypt z Włoch. skrypt lajkuje wskazany post na fejsie z zewnetrznej strony. posiadam rowniez drugi skrypcik, ktory lajkuje 2 fanpage na raz w taki sposob, ze facebook nie ogarnia. mam mase pomyslow na wykorzystanie (maksymilizacja "zysku" na jednej osobie) oraz na udoskonalenie skryptow, lecz potrzebuje osob ogarniajacych srodowisko Javy. mam swoj numer SMS Premium i troche fanpage oraz kilka programow partnerskich. zainteresowanych do wspolpracy prosze o kontakt. tylko powazni ludzie z doza przydatnych umiejetnosci. pozdrawiam forumowiczow (:

EDIT: posiadam rowniez skrypt do udostepniania postu na tablicy. nie mowie o samoczynnym postowaniu obiektow na tablicy lecz ukryte udostepnienie pod myszka. aa no i standardowo fake captcha(jako komentarz) + like artykulu.