Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
twitter.com/ksavitt - SHOP/POLAND - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: twitter.com/ksavitt - SHOP/POLAND (/Temat-twitter-com-ksavitt-SHOP-POLAND-8959)



twitter.com/ksavitt - SHOP/POLAND - Dominator - 20-06-2010 09:12

Proszę, przetłumaczcie na angielski

Cytat:Kathy, jest teraz wybrane 9 krajów i one mają sklep i dla jedenastu krajów ma być dostępny Sklep i moje zapytanie: czy będzie sklep dla Polski



RE: twitter.com/ksavitt - SHOP/POLAND - Damian` - 20-06-2010 09:23

Kathy is now selected nine countries and they have a shop and for eleven countries shop is avaible and my ask :If the shop will be available to Poland?

Takie jest moje tłumaczenie więc niekoniecznie musi być super extra Wink


RE: twitter.com/ksavitt - SHOP/POLAND - Zythus - 20-06-2010 13:55

Kathy, jest teraz wybrane 9 krajów i one mają sklep i dla jedenastu krajów ma być dostępny Sklep i moje zapytanie: czy będzie sklep dla Polski?

Cytat:Kathy, there are already 9 countries chosen from 11 to test shop, and here is my question: will there be SHOP for Poland?

Twoje pytanie było trochę dziwnie sformułowane, więc je zmieniłem, ale koncepcja jest taka sama Smile