Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od kogo VPS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Od kogo VPS? (/Temat-Od-kogo-VPS-89585)

Strony: 1 2


RE: Od kogo VPS? - Leśniczy - 19-04-2014 20:36

Jeszcze możesz obadać speedhost.pl, niedrogi i z przyjaznym supportem. Siedziałem tam jakiś czas, jak potrzebowałem VPSa.

Reflinka nie daję, bo nie mam, ani nie polecam danej serwerowni ze względu na program partnerski Jerk


Odp: RE: Od kogo VPS? - linoskoczek - 19-04-2014 22:14

(19-04-2014 16:25)Zythus napisał(a):  Wolałbym równowagę między ceną a jakością. Jak nie będzie wyrabiał, to zmienię Wink

To bierz Biznes-Host lub NetDC.pl (kolejny twor zwiazany z Biznes-Host, bo zalozony przez jednego z ich pracownikow) a nie pozalujesz. W razie czego bez problemu przejdziesz na wyzszy plan.

(19-04-2014 16:29)PanCaro napisał(a):  Tak robię tak samo ale w przypadku hekko nie ma problemów z użytkowaniem WWW Smile

Ja rowniez nie narzekam na hosting za taka cene Wink
Tak czy inaczej hekko w tym wypadku jest beznadziejnym pomyslem - wystarczy spojrzec na ceny serwerow VPS. Jesli autor szukalby shared, to oczywiscie hekko jest dobrym rozwiazaniem.

(19-04-2014 20:36)Leśniczy napisał(a):  Jeszcze możesz obadać speedhost.pl, niedrogi i z przyjaznym supportem

Mialem okazje doslownie chwile u nich posiedziec i bylem bardzo mile zaskoczony plynnoscia dzialania serwera. Jedynie panel ma troche niedorobek i moze byc lekko niebezpieczny dla uzytkownika. Mimo wszystko nie polecam tej firmy ze wzgledu na przeszlosc (serv4web.pl).


RE: Od kogo VPS? - Zythus - 22-04-2014 17:58

Miałem nadzieję, że polecicie coś od serca, a nie na podstawie programów partnerskich. Trudno, dzięki Wink


RE: Od kogo VPS? - Drakix - 22-04-2014 19:14

A co potrzebujesz na tym VPS ?
Najtańsze to zapraszam do mnie -> jee.pl Smile


RE: Od kogo VPS? - linoskoczek - 23-04-2014 17:02

(22-04-2014 17:58)Zythus napisał(a):  Miałem nadzieję, że polecicie coś od serca, a nie na podstawie programów partnerskich. Trudno, dzięki Wink

Od mojego serca masz - nie dałem żadnego refa w temacie Smile


RE: Od kogo VPS? - Natann - 23-04-2014 22:17

Ja polecam biznes-host.pl
+ dobry support, odpisują w 10min
+ brak awaryjności (1,5 roku zero problemów)
+ rozbudowany program partnerski dzięki któremu można kupić ich wirtualną gotówkę w przeliczniku 0.5-0.6
+ płatność za 3 miesiące to 30% rabatu
+ nie ma problemu z szybką zmianą parametrów VPS'a, wystawiają fakturę korygującą na dobrych warunkach.

Posiadam u nich parę stron al'a kwejk gdzie łącznie czasami mam 30uu dziennie. Mam serwer VPS w cenie 78zł/miesięcznie (cena spada przy płatności za kilka miesięcy i kupnie wPLN)

Tak, podam link ref ponieważ wysiliłem się i napisałem szczerą odpowiedź, jeżeli przydatna informacja i skorzystasz z biznes-host.pl to miło będzie jeżeli zarejestrujesz się z niego.
http://biznes-host.pl/hosting-www/dawidowww