Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od kogo VPS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Od kogo VPS? (/Temat-Od-kogo-VPS-89585)

Strony: 1 2


Od kogo VPS? - Zythus - 19-04-2014 05:48

Witam, jaki stosunkowo tani i stabilny hosting polecicie do strony z średnim ruchem, na którym ma być Joomla? Na razie na okres próbny, około 3 miesiące
Zastanawiałem się nad opcjami takimi jak mintshost.pl


RE: Od kogo VPS? - DzejkobPL - 19-04-2014 08:20

Wejdź na gg. Pogadamy na ten temat Smile

Osobiście polecam Mintshost, wszystko ładnie śmiga Big Grin
Posiadam VPS OpenVZ Starter i jest git.

Jak możesz to kup z reffa: https://www.mintshost.pl/aff.php?aff=076
Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.


RE: Od kogo VPS? - Onyke - 19-04-2014 08:36

Gdy już będziesz kupował w mintshoście to możesz użyć jednego z kodów rabatowych:
http://kod-rabatowy.info/


RE: Od kogo VPS? - PanCaro - 19-04-2014 09:24

Potrzebujesz VPSa czy hosting?

Możesz skorzystać z hekko. Taniej niż w mintshost i więcej możliwości.

Trzymam na nim ok. 19 stron.

Teraz jeszcze dołożyli opcjiSmile


Fajnie jak wpiszesz w polecający "PanCaroWeb"


PS. Śmieszy mnie troche ta sytuacja mintshosta Big Grin Tak wszyscy polecają chyba ze względu na program partnerski? Jerk2 a nie mają tam stron www xD Ostatnio klientowi przenosiłem 8 stron wraz z 14 domenami z mintshosta. To chyba coś z nim jest nie tak.


RE: Od kogo VPS? - Zythus - 19-04-2014 09:30

Potrzebuję VPS'a. Strona ma dobrze działać, bez lagów i opóźnień. Smile


RE: Od kogo VPS? - PanCaro - 19-04-2014 09:33

(19-04-2014 05:48)Zythus napisał(a):  z średnim ruchem

Średni czyli ile? Smile


Coś doradzimySmile


RE: Od kogo VPS? - Zythus - 19-04-2014 09:35

Czyli kilka tysięcy wejść dziennie.


RE: Od kogo VPS? - linoskoczek - 19-04-2014 10:48

A zwracasz uwagę bardziej na cenę, czy na jakość?
Jeśli cena, to tak jak pisałeś, Mintshost.
Jeśli jakość, to Biznes-Host.

Mintshost jest niby w tej samej serwerowni co Biznes-Host, ale jako klient obu firm mogę powiedzieć, że Biznes-Host działa stabilniej i szybciej, ponieważ na Mintshost odczuwalny jest overselling (naszczęście nie w taki sposób, żeby uniemożliwiał pracę, ale jednak dla niektórych może to być znaczące).
Od siebie szczerze poleciłbym usługi w Biznes-Host, jeśli nie musisz zaciskać pasa.
Zniżki na do obu serwisów znajdziesz na mojej stronie o kodach rabatowych.

(19-04-2014 09:24)PanCaro napisał(a):  PS. Śmieszy mnie troche ta sytuacja mintshosta Big Grin Tak wszyscy polecają chyba ze względu na program partnerski? Jerk2 a nie mają tam stron www xD
Mówi osoba, która robi dokładnie tak samo z Hekko Undecided


RE: Od kogo VPS? - Zythus - 19-04-2014 16:25

Wolałbym równowagę między ceną a jakością. Jak nie będzie wyrabiał, to zmienię Wink


RE: Od kogo VPS? - PanCaro - 19-04-2014 16:29

(19-04-2014 10:48)linoskoczek napisał(a):  Mówi osoba, która robi dokładnie tak samo z Hekko Undecided

Tak robię tak samo ale w przypadku hekko nie ma problemów z użytkowaniem WWW Smile