Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live (/Temat-Sprzedam-kontakt-bardzo-tanie-gry-programy-xbox-live-89577)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Mafesto - 19-04-2014 12:14

Psucie rynku?
Autor tematu chce sprzedać 6 sztuk. Jak myślisz ilu z posiadaczy zacznie sprzedawać na allegro? Ludzie będą oczywiście kupować najtańsze. Zacznie się wyścig o niższą cenę. Wiesz na czym się skończy? Minimalnym, nikłym zyskiem. Niektórzy nazywają to mieleniem pieniędzy. Smile

@jambos - mógłbym je nawet oddać za darmo a Tobie nic do tego.. : >


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 13:01

nie każdy jest taki głupi by zaniżać cenę rynkową o 30 zł by zarobić na tym 5 zł
Zapraszam do kupna odp na wszystkie pytania


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Mafesto - 19-04-2014 13:11

To powiedz maselko, po co pięciu osobom kontakt skoro nie będą miały z tego zysku? Czy jesteś aż tak głupi? Undecided


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 13:17

ktoś Cie prosi byś się tutaj wypowiadał? naucz się czytać ze zrozumieniem i kojarzyć fakty, według Ciebie każdy musi sprzedawać produkt warty na allegro 160 za 120 zł by zarobić 10 zł, a teraz wykaż się inteligencją i jakbyś zarządził sprzedaż by zarobić 40 zł? nie ośmieszaj się
liczba osób nie ma tu najmniejszego znaczenia ze względu że to nie jest jedna strona z jednym produktem tylko 6 stron z setkami produktów...


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - lkserwis - 19-04-2014 16:55

kupiłem u użytkownika maselko paczkę tych ruskich stron i jestem zadowolony, dobry kontakt, wszystko w jak najlepszym porządku.
A co do psucia rynku, tego jest masa, kazdy znajdzie coś dla siebie.


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Basshunterek - 19-04-2014 18:38

Ale da się dostać fakturę? Big Grin


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 19:19

da się wystarczy o nią poprosić

kolejna sztuka sprzedana, zostały 4 sztuki


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - damianox1122 - 19-04-2014 20:32

Jak to się tak sprzedaje to chyba czas zacząć takich zagranicznych stron szukać Big Grin wujek google nie zawodzi
http://www.1c-interes.ru/index.php


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 20:49

Trochę drogo na tej Twojej stronie


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - damianox1122 - 19-04-2014 20:51

(19-04-2014 20:49)maselko1235 napisał(a):  Trochę drogo na tej Twojej stronie

Ja znalazłem tylko te 4200 points Microsoft w podobnej cenie, a na resztę nie patrzyłem.