Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live (/Temat-Sprzedam-kontakt-bardzo-tanie-gry-programy-xbox-live-89577)

Strony: 1 2 3


Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 18-04-2014 22:17

[b]1.Nazwa przedmiotu : 6 linków bezpośrednich na stronę sprzedawcy
[b]2.Opis przedmiotu : są to strony(ruskie) z legalnymi kluczami do gier steam, origin puntków microsoft czy xbox live, klucze są bardzo tanie dla przykładu dam coś na zachętę
[b]3.Zdjęcia :[dla porównania http://allegro.pl/4200-microsoft-points-punkty-xbox-live-1min-i4129329271.html
a moja strona http://zapodaj.net/47aa145e38ed3.png.html
[b]4.Kontakt :[Post,prv]
[b]5.Cena :[25 zł-6 sztuk] Pozostało 3 sztuki
[b]6.Sposób zapłaty za przedmiot :[paypal, przelew bankowy]

Oczywiście to jest przykładowe porównanie produktów jest o wiele więcej począwszy od kodów na microsoft x box aż po gry steam, origin czy nawet złoto do world of tanks, dodam że nie wszędzie jest możliwość zapłacenia paypal, ale istnieją takie strony na których można z reguły płaci się kartą kredytową lub ruskim przelewem bankowym coś jak nasz payuSmile


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - chladek317 - 19-04-2014 09:36

Jeśli nie wszędzie jest możliwość płacenia pp, to nie polecam. Za dużo pierd.... zeby wplacac kase np. na webmoney, gdzie z tego co wiem trzeba przez kantory internetowe, gdzie oczywiscie tracimy na wymianie.


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 09:49

dlatego jak zauważyłeś podaje 6 linków podkreśliłem że nie wszędzie można płacić paypalem poza tym jak ma się paypala to rejestrujesz tam kartę kredytową a na moich stronach z reguły płacisz kartą kredytową więc w czym problem? chyba nie szkoda Ci stracić paru złotych na kantor gdzie jak podałem na screenie u góry oszczędzasz/zarabiasz na jednym kodzie 50-60 zł to jest tylko 1% z możliwości oferowanych na tych stronach, a gdyby ktoś chciał zarabiać na tym to kupując hurtem zależnie od firmy która sprzedaję oferują rabaty powyżej 100 dolarówSmile sam bym na tym zarabiał ale do tego potrzebna dg i wkład finansowy na zakup przynajmniej trochę kodówSmile pierwszej osobie najlepiej adminowi oddam strony do oceny


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - lkserwis - 19-04-2014 10:14

wzialbym, proszę o kontakt na priv


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Szaman1644 - 19-04-2014 10:23

Ale zapewne nikt ci nie wystawi faktury na te kody i jak udowodnisz zakup, bo przy DG jest do potrzebne.


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - Mafesto - 19-04-2014 10:30

Jeśli ktoś chcę, mogę sprzedać kontakt (ten sam) za 2 dychy bank lub PP.


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 10:46

ten sam? wątpie Smile bo to są kontakty bezpośrednio do hurtowni kluczy które sprzedają to hurtowo a przy dg to kupujesz hurtowo prawda? faktura jest możliwa do wystawienia wystarczy umówić to ze sprzedawcą oczywiście w języku angielskim
do detalicznego zakupu chyba faktury nie potrzebujesz, ale istnieje taka możliwość
1 sztuka sprzedana
poza tym nie każdy musi tym handlować na większą skalęSmile


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - chladek317 - 19-04-2014 11:16

ja sprzedam to samo+ kilka stronek wiecej za 10zł, hehe coz za problem.

Raczej watpie aby wystawili ci te faktury, wiec przy dg sie nie za bardzo oplaca.
Powodzenia w sprzedazy.


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - maselko1235 - 19-04-2014 11:24

to sprzedaj ale nie tutaj, a jeśli wątpisz to rób to gdzie indziej podejrzewam że to zazdrość i chciwość każdego polakaWink na razie jedna osoba kupiła i myślę że jest zadowolona pomyśl logicznie chłopie dlaczego ktoś sprzedaję po 10-5tyś sztuk produktu? sam sobie wyprodukował i sprzedaję bez faktury? brak mi słów.
Zaraz kolejny bałwan się odezwie co nie sprzeda za 20, ani za 10 tylko za 2,50? czekamy na propozycjeSmile i każdy ma takie strony jak ja no bo jakby inaczej te strony są wszędzie a kontakty dostać jest tak łatwo że hej, Pozdrawiam chciwy naród


RE: Sprzedam kontakt, bardzo tanie gry/programy/xbox live - jambos - 19-04-2014 12:06

je--e barany ku--a sprzedaja za pare zl te strony jesteście pie-----mi de---mi i psujecie innym rynekSmile