Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupon Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kupon Facebook (/Temat-Kupon-Facebook-89568)



Kupon Facebook - WetiZeDaPrince - 18-04-2014 20:00

Kupiłem sobie kupon Facebook Ads na allegro do reklamy, jednak nie wiem jak go wykorzystać - chciałbym promować post. Jak to zrobić?


RE: Kupon Facebook - Duxone00 - 18-04-2014 22:36

Proste


wchodzisz tutaj https://www.facebook.com/ads/create

wybierasz jakiego rodzaju wyników oczekujesz od swojej reklamy

np kliknięcia powodujące przejście do Twojej witryny
wpisujesz url witryny

dodajesz zdjęcie
dajesz opis + nagłówek
ustawiasz potencjalnych odbiorców do których chcesz by trafiła reklama

Ustalasz kwotę ile chcesz wydać na swoją reklamę
W Twoim przypadku będzie to 150zł
wybierasz budżet "jedno dniowy / całkowity" Polecam całkowity + wpisanie równych 150zł

ustalasz czas od kiedy ma być aktywna reklama do kiedy ma się zakończyć


Polecam ustawić na zoptymalizowanie oferty by uzyskać kliknięcia czyli dana osoba odwiedzi Twoją stronę płacisz osobno za każdą osobę która wejdzie minimalnie jest bodajże 25-26gr
Wyświetlenia się raczej nie opłacają bo zabiera kasę za każdym razem gdy się ona wyświetli i możesz mieć tak jak ja 100k wyświetleń 0 wejść

następnie klikasz "złóż zamówienie" jak pojawi Ci się komunikat


Cytat:Dokończ reklamę
Ostrzeżenie
Aby reklama wyświetlała się w aktualnościach, musi pochodzić ze strony na Facebooku. Dowiedz się więcej.
Nie chcę uruchamiać reklamy w aktualnościach

Tzn że nie posiadasz strony na fb i klikasz w "Nie chcę uruchamiać reklamy w aktualnościach" reklama utworzy się jako że z Twojego konta a nie z FP

wybierasz opcję zapłaty zaznaczasz np paypal + mam kupon fb po dodaniu paypala będziesz mógł wprowadzić kod z kuponu i tyle

po utworzeniu reklamy na samej górze strony po prawej stronie będziesz widział mniej więcej statystyki swojej reklamy
klikając w link Reklama będziesz miał bardziej szczegółowe statystyki


RE: Kupon Facebook - matiol - 19-04-2014 11:48

A jak skończy się budżet z kuponu, to zacznie ciągnąć z palpala/banku?


RE: Kupon Facebook - therin - 19-04-2014 15:31

Tak


RE: Kupon Facebook - matiol - 19-04-2014 16:49

A jak się skończy ten budżet kuponu, to można usunąć reklame w każdym momencie, żeby nie zżerała kasy z konta bankowego?