Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filtr - strona do wymiany?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: filtr - strona do wymiany?? (/Temat-filtr-strona-do-wymiany-89558)



filtr - strona do wymiany?? - themate0 - 18-04-2014 15:28

miałem po 500-1k wejśc z google na strone, a dziś mam tylko 10, szukałem po frazach, które najczęściej były wpisywane to wylądowały one na 3-4 stronie.

Czy domena jest do wymiany? Da rade jeszcze to jakoś naprawić czy już gg wp? Sad


RE: filtr - strona do wymiany?? - mordimer12 - 18-04-2014 15:36

Z tego co wiem to strona musi być dobrze wypozycjonowana, a że wylądowały na 3-4 stronie to jest normalne, linkuj stronę i będzie git


RE: filtr - strona do wymiany?? - themate0 - 18-04-2014 16:38

strona miała miesiąc, frazy są bezkonkurencyjne, więc stworzenie zakup nowej domeny i doprowadzenie do takiego stanu to kwestia kilku dni, już wcześniej skakała mi po stronach, ale teraz wszystkie posty na amen upadły Big Grin


RE: filtr - strona do wymiany?? - GoodLecki - 22-04-2014 10:51

Wyświetlenia spadły bo strona w serpach spadła, lepiej linkuj a nie wymieniaj domene(z nową może być tak samo jak ze wszystkimi). Dobrze linkuj to strona wróci.