Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) (/Temat-Roamler-aplikacja-na-telefon-dzieki-ktorej-mozna-zarobic-89554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - brombor - 02-04-2017 21:31

W sumie poprosze o kod na pw


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - Bartolini24 - 02-04-2017 21:57

Rzuci ktoś zaproszenie? Smile


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - •Zarobiony• - 03-04-2017 14:49

Tu macie link roamlerPL
Ludzie sami piszą, że mają kody do oddania Huh Wystarczy do nich napisać.


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - brombor - 03-04-2017 14:53

Nie mam fejsa i mieć nie chcę Sad
jeśli ktoś jednak miałby dostęp do kodu to z chęcia się podepnę


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - •Zarobiony• - 03-04-2017 16:38

Ja też nie mam, założyłem fikcyjne konto xD
Podaj mi swojego maila na PW a ja podam go temu gościowi co rozdaje zaproszenia Wink


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - Roxron - 03-04-2017 20:03

Ktoś się pytał czy to opłacalne:
Dzisiaj wpadło 72zł, a mogło być więcej, bo machnąłem się przy jednym zdjęciu :/

Ale i tak jestem zadowolony, jak na początek. Smile


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - noroslaw - 03-04-2017 22:51

Ma ktoś wolny kod? Proszę Pw Smile


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - AzotoN1 - 04-04-2017 08:15

PRO TIP NA KOD W 5MIN:

Wbijacie na face, szukacie grupy Roamler Fanpage & Invites Corner, piszecie po angielsku (dla tych co z angielskim nie za bardzo za pan brat): Hi, Can you invite me to Roamler? My e-mail: Twój Email.

I tyle. Ci ludzie odpisują zazwyczaj w 5min


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - Fricooo - 05-04-2017 06:47

Założyłem konto i zobaczyny jak wszystko będzie wyglądało. Na pierwszy moment serwis wydaje się bardzo ciekawy


RE: Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) - Egawald - 05-04-2017 11:06

Aplikacje zainstalowałem jakiś tydzień temu i jak do teraz jestem pozytywnie zaskoczony obsługą. Osoba która sprawdza moje zadania ocenia je dodając przy okazji jakiś swój komentarz. Wykonałem też jak na razie jedno płatne zadanie, które zostało zaliczone w jakieś 4 godziny. Dla potwierdzenia wypłacalności zleciłem wypłatę pieniędzy za owe zadanie. Tutaj macie potwierdzenie:
[Obrazek: roamler.png]

Wypłata doszła od razu jak ją zleciłem. Smile