Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? (/Temat-9-krajow-juz-swietuje-czy-i-My-bedziemy-mieli-powod-do-radosci-8955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - kiler1500 - 21-06-2010 13:02

ja mysle ze bedzie Dania i Polska


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - SZAFI - 21-06-2010 14:10

kiler Poska i Dania już nie bedzie...


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Bolt - 21-06-2010 14:15

@up: bo?


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Tidus - 21-06-2010 14:27

Ludzie . Polska może jeszcze być na liście . To ,że Kathy napisała ,że alfabetycznie i literkę "p" już minęło to jeszcze nic nie oznacza. Są mniejsze szanse przez to ,ale to nie wykreśla naszej ukochanej Polski . Ja nadal myślę ,że Polska będzie mimo tej kolejności alfabetycznej . Najlepsi na koniec


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - adamgwch - 21-06-2010 14:27

United Kingdom and Switzerland


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - cpr - 21-06-2010 14:47

(21-06-2010 14:27)Tidus napisał(a):  Ludzie . Polska może jeszcze być na liście . To ,że Kathy napisała ,że alfabetycznie i literkę "p" już minęło to jeszcze nic nie oznacza. Są mniejsze szanse przez to ,ale to nie wykreśla naszej ukochanej Polski . Ja nadal myślę ,że Polska będzie mimo tej kolejności alfabetycznej . Najlepsi na koniec

Super wypowiedź:
To tak jakbyś powiedział: "wiem, że 2+2 jest 4, ale może będzie 6".Angel


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - ketrab - 21-06-2010 14:49

no to po co w ogóle piszecie w tym wątku i komentujecie, skoro wy już wszystko wiecie...? pier.olicie głupoty teraz, a jak się okaże, że shop będzie jednak dla Polski, to każdy rzuci się jak głupi i będzie pisał, że on wiedział, że miał nadzieję...


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - omisiu - 21-06-2010 21:46

(21-06-2010 14:47)cpr napisał(a):  
(21-06-2010 14:27)Tidus napisał(a):  Ludzie . Polska może jeszcze być na liście . To ,że Kathy napisała ,że alfabetycznie i literkę "p" już minęło to jeszcze nic nie oznacza. Są mniejsze szanse przez to ,ale to nie wykreśla naszej ukochanej Polski . Ja nadal myślę ,że Polska będzie mimo tej kolejności alfabetycznej . Najlepsi na koniec

Super wypowiedź:
To tak jakbyś powiedział: "wiem, że 2+2 jest 4, ale może będzie 6".Angel

Może być i 6 bo jeszcze 2 celniczki naliczą cło i vat i będzie 6 Tongue


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - minkooo - 21-06-2010 22:06

bedzie teraz czy nie bedzie .. co za roznica .. wazne zeby bylo niedlugo ..

przynajmniej przed koncem roku bo mi sie ptz skasuja Tongue


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Alcor - 21-06-2010 22:30

Jeżeli na tej liście nie będzie Polski to będzie bardzo zły krok lockerz. Jak większość wie, Polska zaraz po USA jest najbardziej licznym krajem biorącym udział w lockerz, więc takie pominięcie naszego kraju przez lockerz byłoby idiotyczne i głupie.