Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? (/Temat-9-krajow-juz-swietuje-czy-i-My-bedziemy-mieli-powod-do-radosci-8955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Fifolski - 20-06-2010 08:51

Miejmy nadzieję , że 10 krajem będzie Poland Smile


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - omisiu - 20-06-2010 08:54

Spalić ją za to, że nas nie wybrała xd Organizujemy krucjatę ??Tongue


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Paviano - 20-06-2010 09:01

Najlepszych zostawia na koniec Tongue


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - top-michal - 20-06-2010 09:03

Na pewno będzie Wielka Brytania a to oznacza jeszcze jedno miejsce. Coś mam złe przeczucie i myślę że ostatnim krajem będzie Meksyk (ze względu że należy do NAFTY)


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - SZAFI - 20-06-2010 09:04

To wy se jeszcze poczekacie na SHOP'a ... ja jestem happy bo mieszkam w Hipszanii i bede miał shopa Tongue

Pozdro.. Smile


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Paviano - 20-06-2010 09:05

Jak są Niemcy to my też musimy być xd

Jak coś to spamujemy dziś mailami do Kathy!!!


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Satan - 20-06-2010 09:08

A może wrzucimy Kathy do mojego kotła jak nie będzie "Szopa" dla nas ?


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Leopard - 20-06-2010 09:13

Na pewno 10-tym krajem będzie "United Kingdom", a 11-tym może być "United Arab Emirates", bo raczej nie ma innych "cywilizowanych" krajów, które mogą być na Lockerz Smile.


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Zythus - 20-06-2010 09:16

@Satan
Dobry pomysł! Sam to wczoraj na ts'ie powiedziałem xd
@Topic
No cóż, musimy czekać na wyrok.. W końcu w Polsce jest tyle osób na Lockerz. Wielka Brytania? Hm...
Kurczę musimy być Smile Musieli załatwić cło i Vat


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - omisiu - 20-06-2010 09:22

Nie znacie alfabetu "P" jest pomiędzy "N" a "S"... to koniec marzeń o "szopie"