Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie (/Temat-Sposob-gry-na-buku-wlasna-pomoc-w-analizie-89547)

Strony: 1 2


Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - PremAccHack - 18-04-2014 12:44

Tak jak w temacie sprzedam sposób gry na buku + własną pomoc w analizowaniu meczy.
Koszt poradnika to 20zł, płatność Skrill / PayPal

Poradnik opisuje pewien progresywny sposób gry w piłce nożnej. Szanse na przegraną są bardzo małe (trzeba dobrze zanalizować mecz). W poradniku wszystko jest opisane, co do analizy trzeba mieć troszkę doświadczenia ze sportem.

Sprzedam kilku osobą, jeśli ktoś nie będzie zadowolony oddam pieniądze.

Zapraszam do kupna Smile


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - rybson37 - 18-04-2014 12:49

pewnie progresja Smile


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - PremAccHack - 18-04-2014 12:56

Napisałem że progresja na pewien sposób gry Wink


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - galski.pawel - 18-04-2014 14:04

Pisz gg 48004020


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - Adrjan77 - 18-04-2014 14:16

mam alergię na słowo progresja ale rozumiem, że w końcu nadszedł ten jedyny, niepowtarzalny od wieków przez ludzi poszukiwanych jegomość, co rozwalił progresję facepalm


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - rybson37 - 18-04-2014 14:17

no spoko , wiem o co chodzi z tym sposobem Smile nie bd spamował - zarob sobie byles pierwszy Smile Chociaz tez moglbym to zaczac sprzedawac Big Grin


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - chladek317 - 18-04-2014 18:56

czy to nie jest czasem progresja na gol przed xx min, ew. przedzial 1-10,10-20min itp?

Bo jestem zainteresowany. Smile


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - henry2031 - 19-04-2014 10:23

Kupił to ktoś? Niech napisze opinie.


RE: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - B_Y_K_U - 20-04-2014 10:24

Autora tematu proszę o odpisanie na pwSmile


Odp: Sposób gry na buku + własna pomoc w analizie - Damkofr - 21-04-2014 08:23

progresja zawsze prowadzi predzej czy później do przegranej. Bo w koncu przegrywasz i tracisz najczęściej wszystko Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2