Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa pytania odnośnie shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dwa pytania odnośnie shorte.st (/Temat-Dwa-pytania-odnosnie-shorte-st-89522)



Dwa pytania odnośnie shorte.st - Wybielacz - 17-04-2014 21:53

Witajcie.
Cóż, dopiero zaczynam zagłębiać się w temat shorte.st, dlatego mam do was (póki co) dwa pytania. Otóż chcę porozsyłać znajomym (którzy z chęcią to zrobią) oraz członkom grupy sporo linków poprzez shorte.st.

1. Czy jeżeli wyślę jeden osobie na jedno IP np. 20 lub więcej linków i ona w nie wszystkie wejdzie, to czy shorte.st zaliczy 20 wejść?
2. Czy wiecie może na jaki czas zaliczy jednej osobie jedno wejście? W sensie podaję np. jeden skrócony link do Oneta, ta osoba wejdzie to czy za 24 godziny wejdzie i również zaliczy owe wejście.

Z góry dziękuję za pomoc. ^^


RE: Dwa pytania odnośnie shorte.st - ZbysiuK - 18-04-2014 01:01

1. Pod warunkiem, że każdy link jest inny, tak Smile
2.Co 24h

Liczę na reputka Smile


RE: Dwa pytania odnośnie shorte.st - Wybielacz - 18-04-2014 01:43

1. Czyli jeżeli do Kowalskiego (z tym samym IP) wyślę 20 linków, każdy prowadzący do innej strony, to wszystko to zaliczy? Jeżeli tak, to chyba będę w siódmym niebie. Wink
2. Dokańczając myśl - gdy wyślę tych 20 linków do Kowalskiego i mi zaliczy, dnia jutrzejszego gdy wyślę mu tych samych 20 linków (co wczoraj) do niego, również zaliczy?

@EDIT:

3. Czy mogę robić "piramidki" z tych linków? W sensie "skracam" link ze shorte.st do shorte.st, i gdy użytkownik X wejdzie do pierwszego linku ze shorte, przeniesie go do drugiego linku (ewentualnie z drugiego do trzeciego itd.). Można tak?


RE: Dwa pytania odnośnie shorte.st - rybson37 - 18-04-2014 10:20

3. Jakiś czas temu zablokowali skracanie linków z shorte.st , wiec z piramidek nici Smile


RE: Dwa pytania odnośnie shorte.st - Enigmato - 18-04-2014 18:29

Cytat:1. Czyli jeżeli do Kowalskiego (z tym samym IP) wyślę 20 linków, każdy prowadzący do innej strony, to wszystko to zaliczy? Jeżeli tak, to chyba będę w siódmym niebie.

Niestety, nie zliczy Ci tego, a jeśli zliczy, to przy weryfikacji (przy każdej wypłacie) niewątpliwie dostaniesz bana.

Cytat:2. Dokańczając myśl - gdy wyślę tych 20 linków do Kowalskiego i mi zaliczy, dnia jutrzejszego gdy wyślę mu tych samych 20 linków (co wczoraj) do niego, również zaliczy?

Nie zaliczy.