Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarobić na HiFame.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarobić na HiFame.org (/Temat-Poradnik-jak-zarobic-na-HiFame-org-89512)



Poradnik jak zarobić na HiFame.org - majeros - 17-04-2014 19:50

Przedstawiam wam poradnik stworzony przeze mnie!

1.założenie konta na HiFame.
*Jeżeli jeszcze nie macie konta na tej stronie to zapraszam do rejestracji z refa: http://www.hifame.org/register.php?ref=167
Oczywiście Ci co nie doceniają to czysty: http://hifame.org
2.wyświetlenia.
*Administrator serwisu napisał aby nie korzystać z autosurfów itd. dlatego zdecydowanie odradzam coś takiego.Wyświetlenia pozyskujemy normalnie wysyłając link do profilu znajomym lub wysyłając na dużych czatach.1 unikalne wyświetlenie Twojego profilu = 1 pkt
3.poleceni(najważniejsze)
*Gdy mamy konto na portalach np.ask.fm lub askspace to logujemy się na nie.I tutaj kluczowe zdanie w poradniku:wysyłamy nasz link polecający Fejmom!Wszyscy wiemy że te osoby będą miały najwięcej prezentów i wyświetleń a my z tego skorzystamy gdyż oni będą zarabiali dla nas.10% punktów osób poleconych
4.prezenty
*prezenty zdobywamy oczywiście na swój sposób tego jeszcze nie rozkminiłem:Dza każdy otrzymany prezent dostajemy 100 pkt.
Dodam tylko że gdy mamy aktywne konto na portalach tego typu np.jesteśmy "fejmami"możemy to wykorzystywać do zarabiania.
Wypłata od 30 zł czyli w przeliczeniu trzeba mieć 15K pkt.

Mój poradnik Ci się przydał?chyba reput się należy!Wink



RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - m4t0sh - 17-04-2014 20:24

15k wejść za 30 zł chyba bardziej opłacają się skracacze typu adf.ly
no i zdecydowanie pewniejsze niż strona z której chyba nie ma nawet jeszcze dowodów


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - Lukines - 17-04-2014 22:26

Portal jest w 100% wypłacalny Wink Polecam ! Za samych refów zściagnietych z aska nabiłem już 950 pkt.


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - nocnica - 18-04-2014 13:52

A jest wypłacalny bo? Bo adminom ładnie z oczu patrzy?


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - 4funsecond - 18-04-2014 14:05

Małe stawki.


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - Enigmato - 18-04-2014 18:11

Zdecydowanie małe stawki i chyba nie ma dowodów wypłat jak to pisał ktoś u góry. Niemniej jeśli ktoś testuje to dobrze. Może jakieś dowody się pojawią Smile.


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - luutek321 - 02-01-2015 13:59

Nie ma takiej strony jak hifame.org (była) Xpokerface


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - Ewcia6000 - 02-01-2015 14:11

nie działa


RE: Poradnik jak zarobić na HiFame.org - dawid161622 - 02-01-2015 14:14

(02-01-2015 13:59)luutek321 napisał(a):  Nie ma takiej strony jak hifame.org (była) Xpokerface

Temat odkopałeś z przed 8 miesięcy Smile A po za tym serwis i tak był scamem, nazbierałem tam kiedyś minimum do wypłaty i nic nie dostałem :/


Poradnik jak zarobić na HiFame.org - Klin - 02-01-2015 14:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.