Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa wersja? czy moja panika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowa wersja? czy moja panika (/Temat-Nowa-wersja-czy-moja-panika-895)

Strony: 1 2 3 4


Nowa wersja? czy moja panika - SupeRLokeR - 14-01-2010 10:02

Witam dzisiaj okolo 8 radno siedze na kompie i chcialem wejsc na lockerz i patrze nie moje to co zawsze... przed restockiem. Teraz o 10 patrze znowu! I na stronie glownej zmienil sie flesz na którym ikonki sie przesówaly i teraz mozna na glownej oglądac filmy!.niestety to tylko szata graficzna bo dalej to samo w MyLocker oprocz LOGIn PTZ! za ktoree dostaniemy 2 PTZ . Miejmy nadzieje ze do konca tygodnia sie caly lockerz zmieni Smile.Pozdrawiam

Wygląd PTZ place
[Obrazek: lockerzv.th.png]


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Admin - 14-01-2010 10:35

racja zostały wprowadzone małe zmiany, teraz po zalogowaniu się gdy chce się za to dostać ptz trzeba kliknąć w tekst w prawym dolnym rogu. Jednak nie sądze by to była "nowa wersa" lockerz - powoli wdrążają nowy system wolny od bugów i błędów.


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Aja - 14-01-2010 10:42

pojawili sie nie zaliczeni znajomi;] lecz jak kliknalem w login ptz to ich nie dostalem(pewnie dziala tylko jesli akurat tego dnia nie dostales ptz za login)

Tez macie problemy z filmikami? Bo mi sie nie laduja..


RE: Nowa wersja? czy moja panika - SupeRLokeR - 14-01-2010 10:46

No moze taki ANTYBUG ;]
No mi tez


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Szymik - 14-01-2010 10:47

http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=11824

W końcu jestem z-list member YEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


RE: Nowa wersja? czy moja panika - SupeRLokeR - 14-01-2010 10:49

No to gratuluje. Tylko nie spamuj


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Athemis - 14-01-2010 10:52

Mi się podoba.
Wielkie zaskoczenie Big Grin


RE: Nowa wersja? czy moja panika - emill93 - 14-01-2010 12:45

nie chcialem zakladac nowego wątku i raczej to nie pasuje do tej rozmowy ale mam pytanie...moj kumpel chcial zalozyc konto ....zalozyl na tą rzecz specjalnie nowego maila zeby sb nie zagracać go i wyslalem mu zaproszenie....lecz dzis sie okazało ze kumpel ma kare na kompa za złe oceny na półrocze....Moje pytanie jest wiec takie:czy moze on sie zarejestrowac u mnie?czy ja dostane bana jak on sie u mnie na kompie zarejestruje

P.S : u mnie jest 4 konta juz na jednym IP


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Admin - 14-01-2010 12:53

prawdopodonie dostaniesz bana, nastepnym razem nie offtopuj tylko zrób nowy temat.


RE: Nowa wersja? czy moja panika - ToMo - 14-01-2010 13:01

Lockerz stał sie bardzej praktyczny i wszechstronny. Szata graficzna duzo lepsza sprawilo to ze stronka lepiej smiga Wink