Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie polecam interesów z lijon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Nie polecam interesów z lijon (/Temat-Nie-polecam-interesow-z-lijon-89498)

Strony: 1 2


Nie polecam interesów z lijon - Maniero - 17-04-2014 15:55

Stanowczo nie polecam robić nikomu interesów z użytkownikiem
lijon. 2 dni temu zakupił ode mnie niszę pod Allegro, "zrobił" przelew, wysłał "potwierdzenie" i niestety pieniędzy nadal nie ma... "Potwierdzenie" prawdopodobnie było scamem, nie polecam!


RE: Nie polecam interesów z lijon - Majka - 17-04-2014 16:15

Poczekaj jeszcze, daj jakieś screeny


RE: Nie polecam interesów z lijon - lijon - 19-04-2014 22:20

Proszę o screen z wiadomościami o de mnie jak i z wiadomością w której "wysłałeś mi" nisze.
Oczerniasz moje dobre imię,a zgodnie z prawem za to pomówienie mogę Cię podać do sądu cywilnego i tak też zrobię Jerk2


Rzeczywiście chciałeś mi wepchać jakąś nisze ale z powodu wielu niejasności z Twojej strony,odstąpiłem od kupna a ty mi nic nie wysłałeś.


RE: Nie polecam interesów z lijon - Rafiks1992 - 19-04-2014 22:46

@up to powodzenia w sadzie CI zycze, podaj jeszcze forum swoje dane niech sprawdza Twoje posty sposoby zarobku ktore napewno sa na 100% legalne, sprawdza Ci posty, zarejestrowales sie w 2012 roku takze 2 lata minely beda chcieli Twoje PIT-y jesli chodzi o zarobki w necie, mozesz narobic i sobie wiecej szkody, pamietaj ze patyk ma dwa konce Wink


RE: Nie polecam interesów z lijon - goblinX - 19-04-2014 23:08

(19-04-2014 22:46)Rafiks1992 napisał(a):  @up to powodzenia w sadzie CI zycze, podaj jeszcze forum swoje dane niech sprawdza Twoje posty sposoby zarobku ktore napewno sa na 100% legalne, sprawdza Ci posty, zarejestrowales sie w 2012 roku takze 2 lata minely beda chcieli Twoje PIT-y jesli chodzi o zarobki w necie, mozesz narobic i sobie wiecej szkody, pamietaj ze patyk ma dwa konce Wink

Tak po pierwsze to forum jest legalne zdaje się.
Rejestrować na nim może się każdy od tak z czystej ciekawości co nie zobowiązuje do jakiegokolwiek zarobku. Co maja posty do tego? pisać każdy może a zarabiać nie koniecznie.


RE: Nie polecam interesów z lijon - daniel42na - 19-04-2014 23:28

Dobra dość dyskusji, @[Maniero] prosze o konkrety bo takie owijanie i zawijanie w bawełne będzie trwać wieczność.


RE: Nie polecam interesów z lijon - Maniero - 20-04-2014 08:29

W sensie? Dam fotki wiadomości PW, konta bankowego Smile?


RE: Nie polecam interesów z lijon - Danysuw - 20-04-2014 08:47

To daj te fotki, a nie tylko piszesz o tym.


RE: Nie polecam interesów z lijon - lijon - 20-04-2014 12:11

(20-04-2014 08:29)Maniero napisał(a):  W sensie? Dam fotki wiadomości PW, konta bankowego Smile?

Przedstawisz w końcu dowody na to, że Cię oszukałem??
Czy też oczyścisz moje dobre imię równie szybko jak je splugawiłeś


RE: Nie polecam interesów z lijon - Maniero - 20-04-2014 13:54

Przepraszam użytownika lijon. Natąpiła pomyłka, żle sobię popatrzyłem na wiadomości w skrzynce i omyłkowo wziąłem nikc lijon'a.
Osoba który rzekomo zapłaciła to "maselko1235". Wieczorem wrzucę fotki całej korespondencji oraz jego rzekomej "wpłaty".