Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak linkować oraz jakie katalogii? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: jak linkować oraz jakie katalogii? (/Temat-jak-linkowac-oraz-jakie-katalogii-89495)

Strony: 1 2


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 22-04-2014 19:52

pomożecie Sad ?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 23-04-2014 22:21

@up


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - djram - 24-04-2014 06:38

jedyny darmowy i niezawodny automat do dodawania stron do katalogow to wtyczka ktora automatycznie bedzie za ciebie wypelniac formularz: autofill chrome wystarczy dobrze skonfigurowac Tongue szukaj w google "autofill katalogowanie"


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 24-04-2014 09:18

A czy ten bot umożliwia wysyłanie komentow z linkiem do mojego bloga na różnych polskich blogach np. Na wordpressie ? Są jeszcze jakieś inne skuteczne w przystepnej cenie? Chcę wypozycjonować wpisy znajdujące sie na polskim blogu.


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 29-04-2014 14:09

Pomożecie jeszcze Sad ?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - GoodLecki - 30-04-2014 10:34

Na forum Pio znajdziesz takie narzędzia.
Nie znam tanich ani darmowych narzędzi do postowania choć dla kogoś kto potrafił by programować napisanie bota który by postował na blogach wp na wcześniej zdefiniowanej liście blogów chyba nie powinno byc trudne.I kto wie pewnie takie gdzieś w sieci są, pytaj na forach seo.


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - lots_terror - 04-05-2014 20:28

@Kevintbg - tak naprawdę nie istnieje pojęcie "darmowe pozycjonowanie". Dobre SEO, niestety, ale musi kosztować.
Jeśli aż tak bardzo zależy Ci na samodzielnym pozycjonowaniu to po pierwsze - optymalizacja strony, po drugie - zapoznaj się z tematem zanim cokolwiek zrobisz, po pytaniach widzę, że nie masz w ogóle pojęcia o podstawach, a chciałbyś spamować.

W zależności od ilości blogów/stron w późniejszym czasie możesz pomyśleć nad postawieniem własnego zaplecza chociażby na darmowych platformach blogowych. Ale wszystko po kolei Wink


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Inwestor25 - 05-05-2014 19:14

Bez chociażby minimalnego wkładu finansowego nie da się strony wypozycjonować. Warto korzystać z dobrych zaplecz moderowanych. Mogę polecić chociażby forceseo.pl, gdzie sam mam kilka domen firmowych linkowanych i są efekty, ale to kosztuje.


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - RafalG - 06-05-2014 07:41

Tu masz kilka dobrych katalogów za rozsądna cenę: http://seolista.com.pl/