Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak linkować oraz jakie katalogii? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: jak linkować oraz jakie katalogii? (/Temat-jak-linkowac-oraz-jakie-katalogii-89495)

Strony: 1 2


jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 17-04-2014 14:24

Witam
Chciałem się zapytać jak znajdować miejsca do linkowania ponieważ większość blogów musi zaakceptować komentarz. Ile ile dziennie wysyłać tych linków? Jak szukać katalogii SEO i opłaca się dodawać do płatnych oraz w jakich ilościach? Wogóle dodawanie strony do różnych katolgów dużo daje? Dodam, że mam polskiego bloga którego chciałbym wypozycjonować. Czy jeżeli będę linkował linkiem do głównej strony to wypozycjonują się wszystkie posty czy tylko strona główna?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - mordimer12 - 17-04-2014 19:01

Sam się uczę od nie dawna SEO, ale powiem Ci, że katalogi to na pewno z wysokim PR i najlepiej bez linków zwrotnych, pisz precle itp. A ilość linków to zależy też od domeny czy nowa czy starsza, jak nowa to raczej nie można przesadzać i najlepiej kilka 2-4 linki dziennie. (tak mi się wydaje)


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 17-04-2014 20:05

A jak znajdować strony do linkowania i katalogii?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Qwik - 17-04-2014 20:13

PR nie jest wskaźnikiem jakości katalogu ani żadnej innej strony.


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 17-04-2014 22:20

Wracając od mojego poprzedniego postu jak znajdować strony do linkowania i katalogii?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - GoodLecki - 18-04-2014 11:32

Analizujesz bloga/content na stronie, wybierasz kilka kluczowych fraz i linkujesz na nie stronę główną, podstrony i posty (unikaj linkowania tylko na jedną frazę). Linki z anchorami jak i w postaci adresu strony, linkujesz tez z social media. Ilość linków z katalogów nie powinna przekraczać 15% ogólnej ilości, najlepsze katalogi to stare katalogi na domenach z historią. Nie opłaca się kupować płatnych wpisów w katalogach chyba że kosztują grosze.Stron do linkowania szukasz tematycznych i zbliżonych do contentu twojego bloga poprzez kombinacje haseł w wyszukiwarce.Robisz tez sobie PR na forach branżowych blogach i social media.Świeże domeny linkujesz powoli od kilkunastu linków dziennie i stopniowo zwiększasz. Przyrost linków powinien być tez dopasowany do ruchu na stronie.Warto tez zrobić kanały video.
Tak teraz na stronach jest często moderacja dlatego wali się tego tysiącami poprzez automaty i zawsze jakiś procent zostaje Smile

http://bit.do/Jak-zaczac-pozycjonowanie-strony
Pozycjonowania nie zaczynaj od linków z katalogów. Warto też z tym się zapoznać:
http://bit.do/zajakieodnosnikikaragoogleprzyklad


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Fineks - 18-04-2014 14:34

jedyne katalogi warte uwagi to katalog wp, gazety i onetu jeśli chodzi o polskie strony. Nie dodawałem strony do katalogu i ma mimo to PR 5, wystarczy umiejętne linkowanie w inny sposób, bo google nie jest tępe i wie po co te katalogi są tworzone


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 19-04-2014 09:40

Gdzie mogę znaleźć automaty do tych wpisów? Co to są PR? Lepiej jak jest duża liczba czy mała tego?


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Enigmato - 20-04-2014 13:54

Katalogi dzisiaj mogą bardziej zaszkodzić jak pomóc. Nie polecam bezmyślnego dodawania strony.


RE: jak linkować oraz jakie katalogii? - Kevintbg - 21-04-2014 22:30

To z kąd mam wziąść te automaty? Big Grin