Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Awaria serwera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Awaria serwera (/Temat-Awaria-serwera-89487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Awaria serwera - czainik111 - 12-06-2014 22:46

Tajemnica.


RE: Awaria serwera - themate0 - 12-06-2014 22:51

jedno mnie dziwi - jeśli się mylę to mnie poprawcie:

gdy pada panel z niewiadomych powodów, pewnie z przeciążenia, a pozostałe programy partnerskie działają bez problemów, kto dostaje pieniądze za aktywacje, jeśli nie my?

kiedyś były podobne akcje to następnego dnia dostawaliśmy zaległe pieniądze, a teraz nic


RE: Awaria serwera - aero2 - 12-06-2014 23:03

Aktywacje wpadają, to już chyba wszystko OK.Smile


RE: Awaria serwera - michal86ole - 13-06-2014 06:20

(12-06-2014 22:51)themate0 napisał(a):  jedno mnie dziwi - jeśli się mylę to mnie poprawcie:

gdy pada panel z niewiadomych powodów, pewnie z przeciążenia, a pozostałe programy partnerskie działają bez problemów, kto dostaje pieniądze za aktywacje, jeśli nie my?

kiedyś były podobne akcje to następnego dnia dostawaliśmy zaległe pieniądze, a teraz nic
Nie wiem z jakich programów korzystasz, ale mi podczas wczorajszej przerwy nie działał, żaden program z którego korzystałem i mówię tu o HDStream i nowy download. Jeśli działały Ci programy to leady na pewno będą do sprawdzenia u operatora, kwestia co z tym zrobią panowie z eforsy...?


RE: Awaria serwera - aero2 - 13-06-2014 13:44

Znów strona nie działa.Sad


RE: Awaria serwera - Garownik - 13-06-2014 14:28

Nic nie działa, ani strona, ani programy.
Jak przy takich obrotach i tylu użytkownikach możecie pozwolić sobie na takie wybryki serwera?


RE: Awaria serwera - eforsa - 16-06-2014 07:18

Proszę o informację jakie były komunikaty błędów / ew. co się wyświetlało na stronach w czasie zgłaszanych przez Państwa błędów?
Prosimy następnym razem o bezpośredni kontakt ze szczegółami / screenami i godziną awarii najlepiej na email: [email protected] abyśmy mogli szybko zareagować!


RE: Awaria serwera - mentalny - 16-06-2014 22:11

Panowie, nie mam zamiaru krytykować, ale użytkownicy poświęcają czas/pieniądze na pozyskanie ruchu, tym samym przy każdym padzie serwera są stratni, co znowu doprowadza do tego, że są wkurzeni, a jak są wkurzeni, to bardziej skłonni są iść do konkurencji. Wasz program wygląda całkiem dobrze, jednak ewidentnie chyba potrzeba Wam doświadczonego administratora do odpowiedniego skonfigurowania/zoptymalizowania/dobrania sprzętu pod traffic Smile Taka mała rada.

Sam osobiście byłem w fazie testów Waszego programu i tak na prawdę do tej pory nie wiem, czy ROI było dobre Wink Nie zrażajcie do siebie użytkowników takimi głupocikami Smile