Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Awaria serwera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Awaria serwera (/Temat-Awaria-serwera-89487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Awaria serwera - czainik111 - 26-04-2014 16:34

Może i działa ale znowu Ci nic nie zliczy, a oni nawet nic nie odpiszą. Co to za administrator że nie może sobie poradzić z serwerm. Wyobrażacie sobie coś takiego żeby w jakieś firmie czy banku było ? bo ja nie


RE: Awaria serwera - michal86ole - 26-04-2014 17:16

Szkoda, zapowiadało się na naprawdę fajną dniówkę, co pokazało chociażby przepięcie linków z eForsy na Firesub (prawie 30 leadów na chwilę obecną). Zróbcie z tymi coś jak najszybciej bo pogrążą wam serwis...


RE: Awaria serwera - PawelC - 26-04-2014 20:42

Jest weekend . Pewnie dlatego strona spoko prosperuje nie wiem sam dlaczego nie nakłada sie większej presji na bezawaryjność.


RE: Awaria serwera - michal86ole - 27-04-2014 06:29

Od wczoraj wieczora dobrze już zlicza aktywaje? Bo nie chce mi się wierzyć, że na 2,5 tysiąca klików tylko 1 lead by wpadł... Co z zaległymi aktywacjami z zeszłego tygodnia?


RE: Awaria serwera - luxiorsan - 27-04-2014 07:00

(27-04-2014 06:29)michal86ole napisał(a):  Od wczoraj wieczora dobrze już zlicza aktywaje? Bo nie chce mi się wierzyć, że na 2,5 tysiąca klików tylko 1 lead by wpadł... Co z zaległymi aktywacjami z zeszłego tygodnia?
Mi od wczorajszego wieczora na 1000 osób wpadło 10 ładow wiec nie jest źle


RE: Awaria serwera - eforsa - 27-04-2014 08:25

Witam,

Przepraszamy za problemy z jakimi boryka się Eforsa.
Proszę Nam uwierzyć - zależy Nam aby naprawić to jak najszybciej robimy wszystko co możemy.

Programiści z administratorami pracują nawet w weekendy.
Zmieniamy stopniowo serwery. Wykupiliśmy 4 nowe mocne maszyny w nowej serwerowni. Nie możemy jednak wszystkie przenieść w 1 momencie, ponieważ cały czas borykamy się z atakami DDOS ze strony konkurencji. Blokujemy ataki, a oni modyfikują swoje działania i atakują dalej...

Co chwilę mamy postępy i udaje Nam się blokować ataki konkurencji.
W tym tygodniu mamy nadzieję, że wszystkie problemy zostaną ostatecznie zażegnane i już się nie powtórzą.

Postaramy się wszystko wyrównać, mimo, że to nie nasza wina. Ktoś z konkurencji bardzo chce abyśmy przestali funkcjonować na rynku...
Piszecie co chwilę, że programiści / administratorzy nie dają rady... jednak na prawdę robią co mogą a my NIE oszczędzamy na naprawach.
Bardzo Nam zależy aby wszystko działało bo w chwili obecnej generujemy duże straty.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: Awaria serwera - michal86ole - 27-04-2014 08:31

Czyli zaległe aktywacje (i te które zniknęły z panela) zostaną dodane?


RE: Awaria serwera - saindd - 27-04-2014 10:47

pewnie oddadza kase , trzeba dać im trochę czasu ale myśle że kilka stówek za te dni bedzie Smile


RE: Awaria serwera - PawelC - 27-04-2014 11:23

HDstream nie działa


RE: Awaria serwera - Luser - 27-04-2014 14:24

pobierzpliki też kicha, ludzie się skarżą, że jest ładowanie w nieskończoność. Szkoda.