Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - mordimer12 - 26-04-2014 11:22

D.ave ale nawet jesli zarabia na grupach na fb to mu to dobrze idzie Wink pozdrawiam i powodzenia


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - D.ave - 26-04-2014 11:25

(26-04-2014 11:22)mordimer12 napisał(a):  D.ave ale nawet jesli zarabia na grupach na fb to mu to dobrze idzie Wink pozdrawiam i powodzenia

Przecież nic nie mówię.Niech sobie zarabia jak najwięcej tego mu życzę. Tylko niech nie wciska komuś kitu że nie jedzie na face..

Zresztą co mnie to obchodzi,wysokich zarobków życzę i mniej okłamywania osób z którymi piszesz Big Grin


Bez Odbioru panowie Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 11:41

@D.ave nie spodziewałem się tego po Tobie facepalm
Usuń moje zdjęcie spamerskiego konta albo zrobi to za Ciebie daniel pokerface
Głównie zarabiam na YT i nie wiem co Ci nie pasuje i jeśli chcesz zepsuć moją niszę to powiem Ci tyle:
Udało Ci się Xpokerface
Twoje posty zostały już zgłoszone za nabijanie konkurencji


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - D.ave - 26-04-2014 13:40

Powiedziałbym coś ale nie chce mi się zniżać do twojego niskiego poziomu. Wiec jedynie co mogę Ci życzyć to wysokich zarobków na spamie, pani Michalino Mawlikowska ^^ .


Tschüss!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kasiak - 26-04-2014 14:42

ziomek, ale wytłumacz mi po co Ty dążysz do tego aby komuś rozjebać biznes? to tak jak byś odkrył żyłe złota i rozpowiadał każdemu gdzie jest złoto facepalm to nie ma sensu. Każdy ma swoje sekrety gdzie zarabia i tyle.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Babcia_Irenka - 26-04-2014 15:05

D.ave to taki typowy cebulak. Coś mu nie wyszło więc rozwali biznes komuś innemu i będzie zadowolony.
A tobie kariolmax życzę wysokich zarobków Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - D.ave - 26-04-2014 15:21

Ok ok Jerk2 Czekam na was na pw jak macie jakiś problem.Nie zaśmiecajmy chłopakowi dziennika Heart


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 16:11

D.ave naprawdę pokaż mi swoje zarobki na NIE-FB
Jesteś naprawdę żałosny i widzą to nawet twoi rówieśnicy nie tylko ja pokerface


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radek4921 - 26-04-2014 16:21

Życzę jeszcze lepszych zarobków Huh
Ile masz już dzisiaj kasy? Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 16:35

Drogi d.ave dziękuję za dodanie screena mojego konta Xpokerface
http://zarabiam.com/Temat-Co-to-ma-byc-Pomozcie-90011?pid=888912#pid888912

P.S dziś na tą chwilę 36zł