Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 15-06-2015 18:30

15 czerwca 2015 r.

Sam nie wiem co ja robię, zero pomysłów. Ostatnie dni to 2-3 godziny pracy i wynik - 0zł. Inwestycje powoli idą, ale to nie może być moje jedyne źródło zarobku bo miałbym pensję po 250zl...

Jakby miał ktoś jakieś propozycje HYIPÓW, zarobku, czegokolwiek - byłbym wdzięczny! Smile

Hotcash godz. 21:00:
11 - Zysk

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 126.7zł w serwisie LeadMore.



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Kubolek - 23-06-2015 12:32

nie poddawaj się! Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jarekxD - 30-08-2016 00:20

@[kariolmax] własnie przypomniałem sobie o Twoim dzienniku Big Grin Kiedyś czytałem go bardzo często i jestem mega ciekaw czy się poddałeś czy może cisniesz dalej! Tongue


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Lechita_1922 - 20-02-2017 22:37

Kolego żyjesz? Big Grin
koniec pracy na "najnowsze Audi na 18-stkę Big Grin" Tongue