Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - zozols1 - 25-04-2014 20:58

Podziwiam tego chłopaka Smile Jest ode mnie 5 lat młodszy, a zarabia sporo więcej niż ja Tongue
Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 25-04-2014 21:21

Ja już nie wiem czy w to wszystko wierzyć.. żeby tylko mi wypłacili Lol
http://screenshooter.net/5528758/mbofpjw


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 25-04-2014 21:29

Graty, dniówki tylko pozazdrościć.Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - piciaszek - 25-04-2014 21:36

Jeszcze chwila i mnie pobijesz Big Grin Aktualnie dziś 118,50 Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - zozols1 - 25-04-2014 21:47

Karol spam na grupach czy coś innego ?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 06:50

Co mi mówił to nie są grupy z resztą pisaliśmy o tym na GG Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - D.ave - 26-04-2014 09:13

(26-04-2014 06:50)Zarobiony_Koles napisał(a):  Co mi mówił to nie są grupy z resztą pisaliśmy o tym na GG Smile

I ty w to wierzysz ? Sam w temacie freebiz'a pisał że leci na spamie co równa się spam w grupach facepalm. A wam takie wałki wciska żeby nie mieć konkurencji a Wy jak dzieci to łykacie. A programik to na 100% Facebook Colors Smile.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 09:59

(26-04-2014 09:13)D.ave napisał(a):  
(26-04-2014 06:50)Zarobiony_Koles napisał(a):  Co mi mówił to nie są grupy z resztą pisaliśmy o tym na GG Smile

I ty w to wierzysz ? Sam w temacie freebiz'a pisał że leci na spamie co równa się spam w grupach facepalm. A wam takie wałki wciska żeby nie mieć konkurencji a Wy jak dzieci to łykacie. A programik to na 100% Facebook Colors Smile.

Ja nie wiem jak Ty możesz być takim dzieckiem facepalm
Spam w komentach na YT to nie spam?? Od kiedy? pokerface
To, że mam niszę w tym spamie na YT to znaczy, że da się na YT jeszcze coś zarobić Smile


Dzień jedenasty:

- Na freebizie ciągle leady lecą Rolleyes http://screenshooter.net/5528758/yoyrxrl
Cel na dziś: 120zł!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 10:42

Ale czy ja coś złego powiedziałem? Nie mówił, że to nie jest spam, tylko, że napewno nie na grupach. Nie chciałem zdradzać niszy Karola, logicznefacepalm


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - must - 26-04-2014 11:04

Też zarabiam na freebizie, ale konwersja 0,7% facepalm