Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-06-2015 20:54

@up Dziękuję ale nie rezygnuję z tego tytułu bo bądź co bądź nadal nim jestem i niech tak zostanie, każdy musi się czymś wyróżniać.

W porównaniu do moich poprzednich zarobków na jutro mam fajny pomysł, jak znajdę czas i chęć poznawania nowych przestrzeni to przetestuję. Smile

Urodziny miałem 30 kwietnia więc już trochę minęło, mam konto w banku więc mogę inwestować (już zainwestowałem 300 na 20% w dwa tygodnie więc fajny zarobek za nic, będę reinwestował żeby osiągać z 500zł miesięcznie z tego. Huh Na razie nie mam poważnych wydatków więc 90% moich "pensji" leci na oszczędności to czemu ich nie pomnażać? Lepiej robić to póki mogę. Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - banipunz - 05-06-2015 21:10

O, raczej żyjesz Jerk2
Powodzonka w reaktywacji!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - 4Colors - 05-06-2015 21:12

Fajnie, że wracasz Big Grin A jak Ci poszedł egzamin szóstoklasisty ( o ile się nie mylę były już wyniki )? Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - LMKY - 05-06-2015 21:29

Młody wrócił! Powodzenia 😀😀😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-06-2015 21:41

Bardzo Wam dziękuję za gorące słowa! Tego mi właśnie brakowało!

40/40 j.angielski i 39/41 j.polski i matematyka Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - sudi - 05-06-2015 22:21

Powodzenia, obserwuję i czekam na jakieś nowe wieści ze świata Twojego biznesu Huh


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - zjadamkredki - 05-06-2015 22:25

(05-06-2015 21:41)kariolmax napisał(a):  Bardzo Wam dziękuję za gorące słowa! Tego mi właśnie brakowało!

40/40 j.angielski i 39/41 j.polski i matematyka Smile


Wow, świetnie Big Grin Ja jak pisałem to angielskiego jeszcze nie było, ale ogółem z testu 6-klasisty miałem 25pkt Big Grin

Fajnie widzieć tak "ogarniętego" juniora Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 06-06-2015 08:50

Dziękuję Wam najserdeczniej jak mogę bo nawet nie wiedziałem, że tyle osób mnie wesprze!

Już od rana lecimy z kasą. Huh

edit: ranek coś mi nie wyszedł, przygotowuję się z innym projektem na wieczór, piszę do nitrama w sprawie kolejnej inwestycji 1000zł Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 07-06-2015 08:56

6 czerwca 2015 r.

Nie dostałem informacji od nitrama na tą chwilę, ale myślę że jutro (teraz już jest dziś Big Grin) to nastąpi. Od 18-stej poza domem, przestudiowałem forum i kupiłem poradnik - myślę, że dziś zarobię. Huh

Z paidverts wypłacam te moje grosze.

LeadMore godz. 21:00:
11.70 - Zysk

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 120.5zł (z czego znów bardzo się cieszę!) w serwisie LeadMore.



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - LMKY - 07-06-2015 10:08

Widziałem, że chcesz skorzystać z usług i nitrama. Wziąłeś pod uwagę, że trzeba być do tego pełnoletnim? Big Grin