Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - ZbysiuK - 13-02-2015 23:14

Karol, czy do wypłaty na LeadMore potrzebny jest Pesel?
Oraz jak u ciebie z Umową o dzieło ?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - milosz998 - 13-02-2015 23:16

Karol, nie chcę czytać całego tematu a ciekawi mnie na jakiej stronie PPA zarabiasz i mniej więcej na czym (nie chodzi mi o konkretne nisze, a o jakąś ogólną grupe: hacki, gry fb, android itd itp

jak możesz to otaguj mnie w odpowiedzi @milosz998


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 13-02-2015 23:17

Potrzebny jest pesel do wypłaty.

(13-02-2015 21:57)Tropek napisał(a):  Śmieciowe porównanie, mylisz fakty z rzeczami zależnymi od rodziców, a od nich niezależnymi. Moim zdaniem stawianie sprzeciwu w takich sytuacjach to nie jest kwestia słabego charakteru tylko niezbyt dobrego wychowania. Ale skoro już taki podałeś przykład to się odwołam, nie mam zamiaru się godzić na to, aby rodzice układali mi życie i oni raczej też są tego świadomi. Jak na razie nie jestem pełnoletni, a co za tym idzie rodzice starają się śledzić moje poczynania, pewnych rzeczy nie rozumieją, a raczej uważają to za zbędne. Nie wiem jak miałby wyglądać ten sprzeciw, ale ja bym raczej nazwał to brakiem zainteresowania ze strony Twoich rodziców jeżeli takie sytuacje u Ciebie występowały - z tego bym się raczej nie cieszył, już wolę być kontrolowany.

Skoro zbliżasz się do osiemnastki to i Tobie, i rodzicom powinno zależeć, aby się w pełni usamodzielnić, a nawet pomagać rodzicom.

Dyskusja z rodzicami na temat, o którym nie mają pojęcia nie jest i nigdy nie będzie skutkiem niezbyt dobrego wychowania.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - ZbysiuK - 14-02-2015 01:16

Karol, rozliczasz się z podatku ?

Jeżeli Podatnik w całym roku podatkowym zarobił kwotę mniejszą, bądź równą kwocie zwolnionej od podatku czyli maksymalnie 3091 zł również zobowiązany jest złożyć rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym do końca kwietnia. Oczywiste jest, że w takim przypadku nie ma obowiązku zapłaty podatku, ale złożenie rozliczenia PIT jest obowiązkiem każdej osoby osiągającej jakiekolwiek przychody.

źródło : http://leadmore.pl/dodatki/poradniki


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 14-02-2015 01:35

(13-02-2015 21:57)Tropek napisał(a):  
(13-02-2015 21:18)nykkusek napisał(a):  
(13-02-2015 19:12)Tropek napisał(a):  Bezsensowny ten komentarz, chyba wiadomo, że w tym wieku wszystko zależy od rodziców... Jak można postawić na swoim beka
@[Tropek]
Jak będziesz mieć dziewczynę, a potem żonę, to też tak będziesz mówić? Nie, nie wszystko zależy od rodziców, to nie średniowiecze. Jak będą Ci kazali poślubić najbrzydszą dziewczynę w okolicy, bo tak, to też im grzecznie przytakniesz i powiesz sobie "przecież ja nic nie mogę". Słaby charakter masz i tyle.

Śmieciowe porównanie, mylisz fakty z rzeczami zależnymi od rodziców, a od nich niezależnymi. Moim zdaniem stawianie sprzeciwu w takich sytuacjach to nie jest kwestia słabego charakteru tylko niezbyt dobrego wychowania. Ale skoro już taki podałeś przykład to się odwołam, nie mam zamiaru się godzić na to, aby rodzice układali mi życie i oni raczej też są tego świadomi. Jak na razie nie jestem pełnoletni, a co za tym idzie rodzice starają się śledzić moje poczynania, pewnych rzeczy nie rozumieją, a raczej uważają to za zbędne. Nie wiem jak miałby wyglądać ten sprzeciw, ale ja bym raczej nazwał to brakiem zainteresowania ze strony Twoich rodziców jeżeli takie sytuacje u Ciebie występowały - z tego bym się raczej nie cieszył, już wolę być kontrolowany.

@[Tropek] Zobacz co napisałeś, a potem przeczytaj jeszcze raz mój post.. Nawet Ci specjalnie pogrubiłem ten ważny fragment Wink A co dobrego wychowania hmm.. co ma piernik do wiatraka? Czy normalna rozmowa czy też postawienie na swoim, że chce zarabiać pieniądze, ale w niekonwencjonalny sposób jest złym wychowaniem? Jak dla mnie to troszkę zabłądziłeś w swojej wypowiedzi i moje porównanie jest jak najbardziej trafne Wink Bo skoro rodzice Ci zabraniają robić rzeczy, która może przynieść Ci jakieś profity, a Ty im grzecznie przytakujesz, to sorry kolego, masz słaby charakter i nie potrafisz walczyć o swoje. Pozdrawiam, już nie będę śmiecić Ci dziennika @[kariolmax]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 14-02-2015 10:21

@up Wcale nie śmiecicie dziennika - takie dyskusje są jak najbardziej odpowiednie w tym temacie Smile
edit: Jakbyście mogli powiedzieć jak się oznacza osoby na forum to byłbym wdzięczny.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 14-02-2015 10:56

Ja tam po prostu biorę link do profilu osoby i przez odnośnik (opcja wprowadź link) oznaczam... ale pewnie da się inaczej, prościej.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kolo33 - 14-02-2015 13:05

@[nick] Tak...


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - milosz998 - 14-02-2015 13:20

Kariol po prostu odpowiedz na pytanie Smile Śledzę temat Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 14-02-2015 13:42

@[kariolmax] tyle jestes na forum i nie wiesz ? Tongue @[nick z forum] << tak sie oznacza Tongue