Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 05-02-2015 17:04

@[nykkusek] Już to robię na siłowni zapier***** od listopada masa nie leci tylko zwiększa się mięśniowa. Wzrok już jest zjeb***. Staram się schudnąć w ubiegłym roku zjechałem już 15kg nic nie robiąc tylko oderwałem się od pc i poszedłem w piłkę grać. I ja tylko przekazałem młodszemu koledze rady żeby grał ale z ograniczeniem. Moja obecna waga jest i tak nieco większa niż twoja początkowa. Mógłbyś na pw jakieś porady jak schudłeś? A w necie staram się zarabiać tylko mi nie wychodzi. Za łatwo się poddaje Sad


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 11-02-2015 18:50

26 dzień
11.02.2015 r.

Wróciłem, wypoczęty, chętny do pracy i pełen pomysłów! Huh PaidVerts się lekko chwieje ponieważ mają problemy z PayPalem ale jestem dobrej myśli - będę klikał aż do końca. Big Grin Jutro się zajmę blogiem PPA jeśli czas pozwoli. Smile

edycja na godzinę 21:10: Już konta padły, więc myślę, że to końcowy wynik. Dał mi on ogromnego kopa, żeby wycisnąć jeszcze więcej! Poznałem dziś ciekawą osobę i jej równie ciekawą metodę. Ogromny szacun dla niego! Smile
Przy okazji na szybko popromowałem TanieAukcje i ogarnąłem już całkowicie telefon więc mam już spokój na jutrzejsze robienie kont Huh

Leadmore godz. 18:47:
99.20 zł - Zysk
PaidVerts:
64 806/100 000 - Punkty BAP
Blog PPA
20/100 posty + muszę podpiąć domenę .com

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 159.10 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie LeadMore oraz 23.50 zł w serwisie TanieAukcje



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 11-02-2015 19:11

Czesc, moglbys pod PV zapisywac ile zarobiles i ile reinwestowales? Z gory dzieki Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 11-02-2015 19:30

@up Nie ma sprawy Smile od jutra spełni się twoje życzenie Lol

@down A skąd mam wiedzieć Lol ja działałem na PV pół roku temu i z 20$ zrobiłem 50$ więc zostałem u nich Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 11-02-2015 19:32

Młodociany gin Big Grin Dziekuje. Lepsze PV czy DA?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 12-02-2015 21:21

27 dzień
12.02.2015 r.

W miarę okej ten Tłusty Czwartek. Lol Domena i hosting już podpięta, teraz tylko czekać na dalsze polecenia mentora i czas na dodawanie postów. PaidVerts dziś bez szału, dodałem dzienny zysk tak jak było mówione. Smile
Leadmore godz. 21:09:
55.80 zł - Zysk
PaidVerts:
63 834/100 000 - Punkty BAP
Dzienny zarobek - 0,52$ (wraz z recycler upgrade)
0,68$ - Saldo
Blog PPA
20/100 posty domena i hosting już podpięta Huh

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 214.90 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie LeadMore oraz 25 zł w serwisie TanieAukcje



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - matuss2 - 12-02-2015 21:24

Oby tak dalej.Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 12-02-2015 22:13

Jaki Mentor Big Grin ?

Jaki mentor ? Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 12-02-2015 22:46

@up rozkerr Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 12-02-2015 23:06

Też mam zamiar wystartować z PPA gdy będę miał nowy komputer, mam pieniądze na domenę i hosting, ale nie wiem jak wyjaśnić rodzicom, że chcę ją wykupić, bo nastąpi 1000 pytań na co mi to itp. Big Grin Są troche przedwojenni.