Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 04-02-2015 19:25

Rubinek gramy MM'a? Big Grin Karol nie nexodus tylko nexudus 4


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 04-02-2015 19:28

Mów po polsku za dużo dzisiaj cs;a żebym myślał Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 04-02-2015 19:38

@up Troszkę mnie zdziwiłeś Big Grin sam gram już 2 lata i jakoś mi nic to nie robi. Gram spokojnie, nie wkurzam się jak niektórzy moi znajomi. Mam dystans więc nie wiem co myśleć o Twoim poście - mógłbyś coś jeszcze dokładniej napisać?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 04-02-2015 19:49

2 lata czyli zacząłeś w wieku 10 lat. Ja zacząłem albo koniec 7 roku albo jakoś w 8 już nie pamiętam do końca. Ale jakoś na przełomie tamtych lat, miałem chyba 10 lat jakoś tak jak kupiłem do sourca rozkręcony serwer surf prywatny. To były lata zabawy wiesz właścicielem byłem najlepszy wtedy serwer znajomi co z tego że internetowi ale beczka była fajna i tak to się ciągnęło w miesiąc zarabiałem w najlepsze miesiące ponad 150zl to jest duża suma gdy opłata serwera kosztowała 20zł Wink Później to upadło ja grałem dalej wracałem ze szkoły i siadałem do cs'a i tak do 22 grałem szedłem spać szkoła itd. Wolne od gry miałem tylko weekendy gdzie jeździłem z rodzicami do drugiego domu. Później pół roku przerwy wróciłem do gry nie wiem czemu aż sam na siebie sie denerwuje że mogłem już od tego się wyrwać. Człowiekowi z czasem nerwy się psuły na niektórych debili. Teraz już cs:go tzn gram na wszystkich wersjach 1.6 source i go. W go praktycznie tylko rankedy i najbardziej to niszczy psyche jak przegrywasz spadasz o range w dół itp. Mówię ci uważaj bo ta gra człowieka zmienia.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 04-02-2015 19:59

Rubinek mm'y to rankedy z przyjaciółmi Smile Podaj steam'a jutro zagramy Big Grin Karolu i Rubinku jaka ranga? Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 04-02-2015 20:19

Silv 3 bo spadlem z silv 4 Big Grin http://steamcommunity.com/RuBiNeK


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 04-02-2015 20:20

Informacje
4.02.2015 r.

@up ja Silver 5, spadłem z 6-tki http://steamcommunity.com/id/karolgraw/ (nie sugerujcie się id - zobaczcie nick Big Grin) - grać będę od wtorku i tak jak mówiłem okazyjnie Tongue

Niespodziewanie dowiedziałem się, że jutro wyjeżdżam do babci. Wracam we wtorek więc wszystkie pytania proszę kierować na GG: 39058883 oraz proszę o wyrozumiałość - nie zawsze odpiszę po minucie, jak to miało miejsce dotychczas. Smile Odpoczynek zawsze się przyda. W tym czasie planuję tylko pomnożyć BAP-y oraz czytać różnie poraniki - wreszcie mam na to czas. Huh

Dziękuję Wam!

@down Fajna nazwa Big Grin A skiny kupione za obstawianie na csgolounge więc nic nie wkładałem w cs'a oprócz na samą grę.



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 04-02-2015 20:41

Ja silver 4 xd Btw. Fajne skiny jak zarobie tez sobie takie kupie impreza Ciekawe ile ci z automatu wpadnie. Wogole co to za nazwa? xd


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 05-02-2015 01:30

@[RubiNek] Zamiast pier**lić tutaj na forum jaki to CS jest zły, weź się chłopie za siebie, znajdź dziewczynę, zapisz się na siłkę, zacznij biegać, zarabiaj hajs, cokolwiek.. Też byłem no lifem, grałem w różne gry po parę-parenaście godzin dziennie (głównie MMO typu Tibia i CS), roztyłem się, popsułem sobie wzrok i zaniedbałem swój ogólny wygląd. Aż w końcu w liceum powiedziałem sobie dość i w ciągu 3 miesięcy schudłem prawie 25 kg (94 kg > 70 kg), zmieniłem swój styl życia, dziewczyny zaczęły się mną interesować i ogólnie nabrałem pewności siebie, aż poznałem taką jedną i jestem z nią już 2 lata.
Strasznie żałuję tych lat w gimnazjum i podstawówce, które zamiast spędzić na dworze ze znajomymi, spędzałem przed komputerem. Mam przynajmniej nauczkę i wiem jak nie wychowywać swojego dziecka. Aktualnie jestem tylko "uzależniony" od zarabiania w internecie, papierosów i mojej lubej. Nie kusi mnie ani do gier, ani do innych równie przyziemnych rozrywek na komputerze/internecie.

Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-02-2015 09:13

@popieram Pana u góry - Sam też tego doświadczyłem, oczywiście w krótszym czasie i mniejszym stopniu... To właśnie to mnie zmotywowało, żeby szukać "pracy przez komputer"