Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - asiorek - 03-02-2015 12:50

Jakie wydatki ma osoba w wieku 12lat? ;D
Podatki odprowadzają za cb rodzice rozumiem? Ja się będę musiał przejść do taty księgowej i dogadać opcję podatków doszczętnie Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 03-02-2015 14:18

@up Mam rodzinę w US więc wszystko jest załatwione - ja tylko daję gotówkę na opłacenie.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 04-02-2015 17:51

25 dzień(wczoraj nie dałem posta, ale zarabiałem)
27.01.2015 r.

Wszystko zaczyna się układać:
-zrobiłem bloga ppa (na razie tylko 20 postów ale mam mentora więc ruszę z tym),
-zacząłem zbierać BAP w PaidVerts (na razie mam 46k - mnożę je strategią "czarnych i czerwonych"),
-przeczytałem ebooka o "językowych środkach persfazji w reklamie" myślę, że mi to pomoże zwiększyć konwersję poprzez robienie lepszych tekstów reklamowych Smile,
-może uda mi się zacząć wykorzystywać facebooka nie tylko w grupach.
Wszystko to zawdzięczam niesłusznej karze na grę CS GO (love Valve) - mam ją na 7 dni, ale planuję całkowicie przestać grać, ponieważ czuję, że teraz mam o wiele więcej czasu i robię wszystko ponad moje plany.

Leadmore godz. 17:47:
78 - Wizyty
2 - Rejestracja
2.56 % - Skuteczność
11.00 zł - Zysk

PaidVerts:
46 084/100 000 - Punkty BAP
Blog PPA
20/100 posty + muszę podpiąć domenę .com

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 48.20 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 04-02-2015 18:03

Karol, jak zacząłem zarabiać, to rzuciłem praktycznie wszystkie rozrywki komputerowe, przedwczoraj zainstalowałem sobie starego CS'a 1.6 na steamie, ale gram tylko po pracy, bo żal mi czasu na bezcelowe granie. Więc Tobie radzę również to rzucić albo ograniczyć do minimum. NO CHYBA, ŻE UDA CI SIĘ ZROBIĆ AUTOMAT, TO WTEDY HULAJ DUSZA Tongue


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 04-02-2015 18:12

@nykkusek Nie no bez przesady, mam 12 lat więc jeszcze trochę tego "dzieciństwa" sobie zostawię - od czasu do czasu pogram sobie w coś ale jest to 6x mniej niż to, co poświęcałem na cs'a.

@down Mam wysłać skan legitymacji? Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - rammus - 04-02-2015 18:44

Jak Ty masz 12 lat to ja jestem ksiedzem .. Zajerestrowales sie tutaj 03-03-2013 czyli 2 lata temu, wychodzi ze miales 10 lat. Po za tym Twoja pisownia, ogar tak wielu rzeczy w ogole kur.wa az dziwne ze kazdy Ci wierzy. Dla mnie ten wiek to tylko robienie sobie fejmu
dziekuje do widzenia


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 04-02-2015 19:09

Rammus właśnie teraz pokazałeś swój poziom, który pokazuje że 12 letni Karol lepiej zachowuje się od ciebie Wink Gratki Karol za takie zarobki Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 04-02-2015 19:10

Jejku strasznie, w wieku 12 lat ogarniać AŻ tyle rzeczy.. Nie widzę problemu, żeby 12 latek umiał zarabiać czy też poprawnie i ładnie pisać.. Sam w wieku 12 lat udzielałem się na różnych forach i nikt nawet nie zauważył, że mam 12 lat..


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 04-02-2015 19:17

@nexodus nie ma co porównywać bo sam jestem czasami zdziwiony, tym co robię i jak się zachowuję chociaż łatwo jest poznać, że mój wiek jest prawdziwy - przejść na pierwsze strony dziennika Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 04-02-2015 19:24

CS nie kolego tak się nie baw. Nie włączaj tej gry i mów sobie w głowie że nie. Powiedz jej nie i proszę weź sobie moje słowa na poważnie - jako radę ciut starszego kolegi. Mam 16 lat(maju 17) i gram w to gówno za przeproszeniem 9rok. Ta gra ryje psyche i wiem co mówię. Pozdrawiam